DZIŚ JEST:   21   MAJA   2019 r.

Św. Krzysztofa Magallanesa
Św. Jana Nepomucena
 
 
 
 

Trwa sprawa mężczyzny w „damskich ciuszkach”. Rafalala przeciw wyrokowi nakazowemu

Trwa sprawa mężczyzny w „damskich ciuszkach”. Rafalala przeciw wyrokowi nakazowemu
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Teodor Ryszkus/FORUM

Rafał Z. w kwietniu tego roku zwyzywał i oblał kawą nastolatkę, a „wyczynem” pochwalił się w sieci. Sprawa trafiła do sądu, a 26 lipca zapadł wyrok nakazowy. Rafalala został uznany za winnego wszystkich zarzucanych przestępstw, zaś jako karę sąd wymierzył „rok i dwa miesiące ograniczenia wolności poprzez wykonywanie nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godz. miesięcznie” – podaje „Gazeta Polska Codziennie”. Mężczyzna odwołał się od wyroku nakazowego, więc sprawa trafiła na wokandę w normalnym trybie.


„Celebryta” o pseudonimie Rafalala znany jest z agresji wobec osób negatywnie oceniających jego „styl życia”. Chodzi o przebieranie się w kobiece ubrania. Rafał Z. stosuje również zarezerwowane dla kobiet formy polszczyzny.


13 kwietnia Rafał Z. – co zaprezentował na filmie udostępnionym w serwisie społecznościowym – zwyzywał, a następnie oblał kawą nastolatkę. Opublikowanie materiału video wywołało skandal.


W lipcu Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola aktem oskarżenia zakończyła postępowanie. Jak informuje „GPC”, Rafał Z. miał odpowiadać za „kierowanie gróźb karalnych; naruszenie nietykalności cielesnej ofiary oraz znieważenie dziewczyny”. Wyrok nakazowy zapadł 26 lipca, zaś Rafalala został uznany za winnego.


Mężczyzna nie zgodził się jednak z orzeczeniem. Już samo odwołanie oznacza, że wyrok stracił moc (to cecha procesu nakazowego). Dlatego też sprawa trafiła do sądu w normalnym trybie. Ostatnia rozprawa miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Wyrok jednak nie zapadł. Nie wyznaczono również terminu następnej rozprawy.

 


Źródło: „Gazeta Polska Codziennie”
MWł

  

 


DATA: 2018-11-21 14:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyli co dalej? Sąd będzie się zastanawiał? Przecież to jest prosta sprawa. Grożby,przemoc ....
6 miesięcy temu / Ra
 
Coraz łatwiej zboczeńcom nękać "normalnych". Ci drudzy muszą wstydliwie godzić się na te wyczyny. W pracy też łatwiej wynaturzonym, niby brak dyskryminacji to awanse, kasa itp
6 miesięcy temu / Rob
 
Prawda o chorym umyśle niestety niektórych osobników rodzaju ludzkiego bardzo denerwuje. Świat staje do góry nogami dla partykularnych i zwyrodniałych zachcianek "celebrytów". Państwo (niemalże 99% społeczeństwa Polaków) powinno pokazać, że zboczenia nie mogą być przechrzszczone na normę z jednostki chorobowej, tylko dlatego, że niewielka grupa jakichś naukowców na potrzeby ONZ-owskiej agendy 2030 znormalizowało zboczenia, które zalewają świat niczym zaraza dżumy czy tez czarnej ospy. Na zboczenia jedynym lekarstwem jest ich tępienie za wszelką cenę, albowiem w innym przypadku normalność zostanie zepchnięta do poziomu zboczenia.
6 miesięcy temu / odszkodowania
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "64261"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.