DZIŚ JEST:   24   MAJA   2019 r.

NMP Wspomożycielki Wiernych
Św. Magdaleny Zofii Barat
Św. Wincentego z Lerynu
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy te oczy mogą kłamać?
11 miesięcy temu / Sławku
 
Nie bądźmy naiwni, to są jedynie działania symboliczne bez długofalowego skutku. Jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby natychmiastowe zamknięcie i likwidacja tej zbrodniczej organizacji oraz aresztowanie zabójców w niej pracujących. To co robi Trump to tak jakby Amerykańskie wojska weszły do KL Dachau i zamiast natychmiast zlikwidować obóz i aresztować esesmanów, powiedziały- dobra nic wam nie zrobimy, ale pieniędzy na eksterminację poszukajcie gdzie indziej. A tymczasem współczesny Holocaust z milionami niewinnych ofiar rocznie kręci się pełną parą, z pieniędzmi budżetowymi jak i bez nich...
11 miesięcy temu / krisbac
 
@Sec : Najpierw nastąpi wielki ucisk. Chcesz go przyspieszyć bo wiesz jak wielu ludzi nie jest przygotowanych na śmierć. Żydzi juz tak mają, wiedzą wszystko o Chrystusie, ale interesuje ich tylko potępienie jak największej liczby dusz.
11 miesięcy temu / tera
 
Trump przez swoich ambasadorów nakazuje PiSowi realizację ideologii multi-kulti w Polsce. Najazd Ukraińców, nienawidzących nadal Polaków i żydow otaz muzułmanów wrogich żydom i chrześcijanom odbywa się na rozkaz ambasady USA. PiS nie podejmuje żadnej decyzji samodzielnie, każda z nich jest budową żydowskiej Polin. Likwidacja cywilizacji łacińskiej i podmianka jej na żydowską musi być poprzedzona lokalnymi rzeziami Polaków. Trump wykonuje gesty PR, mają być głośne i dobitnie. Zwiedzenie katolików w Polsce musi być oparte na działaniach medialnych, przekonujących do jego "zasad". @Obcy Astronom ma rację.
11 miesięcy temu / gh
 
Bóg z Prezydentem Trampem!
11 miesięcy temu / woj
 
Obejrzyj filmy kiedy nad Trumpem modlą się ewangelicy.
11 miesięcy temu / Do obcego
 
Nie łudźcie się, że robi to z dobrego serca. Po prostu nie popiera tego pomysłu na biznes, tj. żeby podatnik finansował aborcję z danin państwowych, dotował prywatną firmę, która korzysta z subwencji państwa/stanu.
11 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Jeśli pojawi się antychryst to ujrzymy też Tego, który go pokona.
11 miesięcy temu / Sec
 
Obłuda Trumpa tu walczy z aborcją a tam ustanawia Jerozolimę jako stolicę Izraela co skutkuje tym że otworzył szeroko drzwi Antychrystowi.
11 miesięcy temu / wierny
 
Czy pamiętamy kto nie chciał nazwać pana Trumpa chrześcijaninem? On udowadnia, że to co robi wynika z Ewangelii. Niektórzy widzą w nim Cyrusa. Nawet monetę okolicznościową wybili. Przeniósł ambasade do Jerozolimy bo wierzy, że Żydzi mają prawo mieszkać na wzgórzach Izraela. Palestyńczycy to Filistyni, wyznają innego boga i ich bog obiecuje im 72 dziewice jeśli tylko wysadza sie zabijając niewiernych. W czasie Ramadanu liczy się stokrotnie.
11 miesięcy temu / Sec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.