DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Gdybyście znali posła Dobromira, to bylibyście dobrej myśli.
ponad 1 rok temu / Odpowiedź
 
A tak opluwają PIS ze wchodzi w układy z SLD...teraz konfederaci sami wchodzą do " komisji lgbt" i rozsadzą lewicę od środka - tak mówili wszyscy umaczani w PZPR
ponad 1 rok temu / Kali
 
No i co z tą Konfederacją??
ponad 1 rok temu / pytanie
 
Zaproponuje pewnie projekt ustawy znoszącej podatek spadkowy i w ten sposób zlikwidowany zostanie jeden z tematów, o których rewolucjoniści neomarksistowscy ciągle mówią w tym temacie. Będzie na swoim internetowym kanale zapewniał transmisje na żywo z posiedzeń tego zespołu, żeby wszyscy mogli widzieć, jakie bzdury są tam opowiadane. Tak samo, jak robił w Parlamencie Europejskim. Naprawdę zasługi pana Sośnierza w ośmieszaniu i "niszczeniu autorytetu" Unii Europejskiej, zwłaszcza wśród młodzieży, są ogromne. To samo zrobi teraz z tym zespołem. Będzie zamawiał raporty z Ordo Iuris i innych instytucji, które będą OŚMIESZAĆ tezy pana Śmiszka i jemu podobnych o "dyskryminacji" i "łamaniu praw człowieka". Bardzo dobrze, że poseł Konfederacji tam się zapisał. Lewicy trzeba BEZWZGLĘDNIE i PERMANENTNIE patrzeć na ręce. Nie można powiedzieć: "to jest brudne, feee, udajemy, że tego nie ma", trzeba na bieżąco wiedzieć, z której strony aktualnie ci ludzie chcą nas zaatakować.
ponad 1 rok temu / Adam T.
 
Dobromir jak wchodzi nigdy nie pozdrawia marszałka i izby hja hja.
ponad 1 rok temu / hja
 
Myślę że Dobromir koncertowo ich ośmieszy. Coś typu leczenie bezpłodmości u dwóch panów. W końcu normalni są a bezpłodność to choroba. To trzeba leczyć - wywolac menstruację czy cos w ta nutę.
ponad 1 rok temu / Jot
 
Intencje Sośnierza są jasne. Chce równego traktowania zboczeńców jak normalnych, a dziś niewątpliwie lgbtabcxyz ma przywileje i żąda następnych.
ponad 1 rok temu / Ja
 
Tak uczciwie, niech każdy zamknie oczy i stanie oko w oko z tą Sejmową Komisją - jako Katolik! Apogeum degrengolady. Najwyższe Gremium Narodowe w łapach lewaków, libertynów i zboczeńców i między nimi JEDEN KATOLIK. To ma być Sejm reprezentujący Naród Katolicki!!! To musi wywołać Pomstę Bożą większą od POTOPU. Po prostu gangrena doszła do serca, tu już nawet nie ma JAK WYPALAĆ!
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 
-Tato, co to jest agresja? -Synku, to każda wojna nie uzgodniona z Unią Europejską i USA.
ponad 1 rok temu / inny dowcip
 
Dzięki Unii Europejskiej również Twój syn znajdzie sobie męża.
ponad 1 rok temu / taki dowcip
 
Pokazuje się prawdziwe oblicze Konfederacji. To igranie z ogniem na wszystkich polach.
ponad 1 rok temu / Mela
 
Sośnierz w takiej komisji creme de la creme. Przejdzie się po lewiźnie bez trzymanki.
ponad 1 rok temu / nsa
 
Jeśli poseł Sejmu IX kadencji takie rzeczy opowiada, to znaczy, że myśli w sposób życzeniowo - infantylny. Czy sądzi, że on wilki zmieni w owce ? Jeszcze jedno, co poseł Sośnierz rozumie pod wygłoszoną frazą, że : " Ja bardzo równouprawnienie popieram" ? Dalej mówi : " Chciałbym zaproponować projekt, w którym są propozycje rozwiązań tych środowisk". Oczywiście chodzi o środowiska LGBT+ z czego wprost wynika, że on uważa, że tęczowa mniejszość w Polsce jest przez heteroseksualnych dyskryminowana. Wygląda dla mnie, że poseł Sośnierz jest tak zwanym "luzakiem", o czym przekonuje mnie jego stwierdzenie, że nie jest "trollem", tak jakby nie znał w stopniu dostatecznym języka polskiego, iż musi się posługiwać zapożyczeniami z języka angielskiego. Zdaje się, że przyszłe "wyczyny" posła Dobromira Sośnierza dopiero przed nami - to dopiero początek jego czteroletniej epopei.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
będzie śmieszkowanie
ponad 1 rok temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.