DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Trolling? „Wręcz przeciwnie”. Poseł Konfederacji w parlamentarnym zespole Krzysztofa Śmiszka

Trolling? „Wręcz przeciwnie”. Poseł Konfederacji w parlamentarnym zespole Krzysztofa Śmiszka
Dobromir Sośnierz. © European Union 2018 - European Parliament / www.flickr.com / CC4.0

Homoseksualny partner europosła Roberta Biedronia poseł Krzysztof Śmiszek kieruje nowopowstałym w Sejmie Parlamentarnym Zespołem ds. Równouprawnienia Społeczności LGBT+. Dotąd w jego skład wchodzili deputowani wybrani z list lewicowych komitetów – SLD oraz Koalicji Obywatelskiej. Teraz Zespół rozszerzył się o posła Dobromira Sośnierza z Konfederacji.

 

Jeśli chce uczestniczyć merytorycznie, to zapraszam – mówi cytowany przez polsatnews.pl poseł Krzysztof Śmiszek. – Ja bardzo równouprawnienie popieram – przekonuje z kolei były europoseł Dobromir Sośnierz.

 

Jak tłumaczy, jego dołączenie do „tęczowego” Zespołu to nie trolling. – Wręcz przeciwnie. Chciałbym zaproponować projekt, w którym są propozycje rozwiązań postulatów tych środowisk – mówi polityk Konfederacji.

 

Poseł Sośnierz podkreśla ponadto różnicę między równouprawnieniem, które popiera, a uprzywilejowaniem czy wręcz „dyskryminacją pozytywną”. – Uważam, że nie należy pisać ustaw, w których homoseksualiści mieliby inne prawa – mniejsze, większe – niż ludzie o innych preferencjach seksualnych – przekonuje.

 

Tymczasem prohomoseksualny portal queer.pl wylicza wypowiedzi posła Sośnierza na temat ruchu LGBT. Serwis podaje np. informację, że polityk Konfederacji „zrównał osoby homoseksualne z pedofilami”, niestety jednak owych słów nie zacytowano. Przytoczono natomiast słowa posła Konfederacji, który mówił, że „nie jest przeciwko małżeństwom, tylko ich upaństwowieniu”. Serwis odnotowuje także inne czyny i słowa Sośnierza dotyczące m.in. homoseksualizmu i „parad równości”, wobec których poseł Konfederacji wypowiadał się krytycznie. Bronił także Zofii Klepackiej atakowanej przez lobby homoseksualne.

 

„Oprócz tego [Sośnierz-red.] skrytykował rezolucję Europarlamentu piętnującą projekt zmiany kodeksu karnego Brunei, na podstawie której za kontakty homoseksualne groziłaby kara śmierci przez ukamienowanie” – pisze queer.pl. Serwis nie odnotowuje jednak, że obecny poseł Konfederacji krytykował unijne rezolucje z powodu ich nieskuteczności i wtrącania się Parlamentu Europejskiego w sprawy innych krajów, a nie z powodu popierania kary śmierci za czyny homoseksualne.

 

Źródło: polsatnews.pl / queer.pl / dorzeczy.pl

MWł

 

  


DATA: 2019-11-21 09:05
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gdybyście znali posła Dobromira, to bylibyście dobrej myśli.
ponad 1 rok temu / Odpowiedź
 
A tak opluwają PIS ze wchodzi w układy z SLD...teraz konfederaci sami wchodzą do " komisji lgbt" i rozsadzą lewicę od środka - tak mówili wszyscy umaczani w PZPR
ponad 1 rok temu / Kali
 
No i co z tą Konfederacją??
ponad 1 rok temu / pytanie
 
Zaproponuje pewnie projekt ustawy znoszącej podatek spadkowy i w ten sposób zlikwidowany zostanie jeden z tematów, o których rewolucjoniści neomarksistowscy ciągle mówią w tym temacie. Będzie na swoim internetowym kanale zapewniał transmisje na żywo z posiedzeń tego zespołu, żeby wszyscy mogli widzieć, jakie bzdury są tam opowiadane. Tak samo, jak robił w Parlamencie Europejskim. Naprawdę zasługi pana Sośnierza w ośmieszaniu i "niszczeniu autorytetu" Unii Europejskiej, zwłaszcza wśród młodzieży, są ogromne. To samo zrobi teraz z tym zespołem. Będzie zamawiał raporty z Ordo Iuris i innych instytucji, które będą OŚMIESZAĆ tezy pana Śmiszka i jemu podobnych o "dyskryminacji" i "łamaniu praw człowieka". Bardzo dobrze, że poseł Konfederacji tam się zapisał. Lewicy trzeba BEZWZGLĘDNIE i PERMANENTNIE patrzeć na ręce. Nie można powiedzieć: "to jest brudne, feee, udajemy, że tego nie ma", trzeba na bieżąco wiedzieć, z której strony aktualnie ci ludzie chcą nas zaatakować.
ponad 1 rok temu / Adam T.
 
Dobromir jak wchodzi nigdy nie pozdrawia marszałka i izby hja hja.
ponad 1 rok temu / hja
 
Myślę że Dobromir koncertowo ich ośmieszy. Coś typu leczenie bezpłodmości u dwóch panów. W końcu normalni są a bezpłodność to choroba. To trzeba leczyć - wywolac menstruację czy cos w ta nutę.
ponad 1 rok temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.