DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Troje Amerykanów opętanych po rozpoczęciu seansu spirytystycznego

Troje Amerykanów opętanych po rozpoczęciu seansu spirytystycznego

Troje Amerykanów po uczestnictwie w seansie spirytystycznym w Meksyku zostało opętanych przez szatana. Ratownicy medyczni mieli ogromne trudności z udzieleniem pomocy młodym ludziom zachowującym się w skrajnie nieobliczalny sposób.  


Alexandra Huerta wraz z bratem Sergio i kuzynem Fernando Cuevas zabawiali się tablicą Quija w domu w miejscowości San Juan Tlacotenco w południowo-zachodnim Meksyku. Tablice Ouija używane są przez osoby uczestniczące w seansie spirytystycznym do otrzymywania odpowiedzi na pytania zadawane wywoływanym duchom.


Po minucie od rozpoczęciu seansu Alekxandra zaczęła „warczeć’ i miotać się. W końcu wpadła w trans.  W tym samym czasie Sergio i Fernando także zaczęli wykazywać oznaki opętania. Młodzi ludzie drętwieli, raz podwójnie widzieli, innym razem ślepli, głuchli, mieli omamy, skurcze mięśni i trudności w połykaniu.


Rodzice Alekxandry początkowo zwrócili się o pomoc do miejscowego kapłana, prosząc o przeprowadzenie egzorcyzmu, ale duchowny odmówił. Stwierdził, że młodzi ludzie nie byli praktykującymi katolikami.


Zdesperowani rodzice wezwali ratowników medycznych, którzy z wielkim trudem powstrzymali uczestników seansu przed zrobieniem sobie krzywdy. Szczególnie agresywna była Alexandra.   


Victor Demesa, szef bezpieczeństwa publicznego w pobliskim mieście Tepoztlan stwierdził, że „ratownictwo medyczne w przypadku trzech młodych ludzi było bardzo skomplikowane, bo zachowywali się w sposób nieobliczalny”. Wyjaśnił, że z wielkim trudem odwieziono ich do szpitala. Dodał, że wyglądało to tak, jakby byli w stanie transu.


Lekarze nie chcieli komentować zdarzenia.


Egzorcyści przestrzegają przed uczestnictwem w seansach spirytystycznych i korzystaniem z tablic Ouija. Te i inne akcesoria używane są do kontaktowania się z samym szatanem.

 


Źródło: The Daily Mail, AS. 


DATA: 2014-06-30 07:20
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Ukasz - nie rozumiesz chyba podstawowej sprawy - żeby egzorcysta mógł cokolwiek pomóc człowiek opętany musi powierzyć siebie Jezusowi. Bo egzorcysta nic nie może bez Jezusa - to sam Jezus uzdrawia. A Pan Jezus nie przekroczy wolnej woli człowieka.
ponad 6 lat temu / gość
 
Szanowny "mt" błyskotliwie zauważył, że na wieś polską dotarł internet! Natomiast wygłupy szczyli bawiących się w satanizm to dla niego "czary mary i zmory pod łóżkiem" oraz "zjawiska psychologiczno-psychiatryczne"!
ponad 6 lat temu / Plumbikon
 
@mt: "w XXI wieku zjawiska psychologiczno-psychiatryczne tłumaczy sobie diabłami" - hehehe, to kolejna wypowiedź w stylu: "nie znam się, ale wystarczy mi fakt że żyję w XXI wieku, gdyż to magicznie sprawia że znam bezbłędne odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania" ;)___A dlaczego uważam że się nie znasz? Bo nie sądzę byś słyszał na temat zjawisk zachodzących podczas egzorcyzmów i bezradności współczesnej nauki wobec sensownej interpretacji NIEKTÓRYCH z nich. Np. skąd opętany zna fakty z życia egzorcyzmującego go egzorcysty, mimo że spotykają się pierwszy raz w życiu, a gzorcysta nigdy wcześniej o tych zdarzeniach nikomu nie mówił. Czy też diametralnie różna reakcja opętanego na święconą i zwykłą wodę, mimo że opętany nie ma racjonalnych podstaw by wiedzieć która jest święcona. Czy też znajomość starożytnych języków u opętanych którzy nigdy nie chcieli i nie mieli okazji ich poznać. Ale po co próbować to interpretować, przecież wiedza boli, co nie? ;)
ponad 6 lat temu / Rozczarowany
 
Rozczarowany, Ty się martwisz, że szklanka jest w połowie pusta, ja patrze na tą samą szklankę i cieszę się, że jest w połowie pełna, a tu artykuł komentuje "mt" i okazuje się, że ani Ty ani ja nie mamy racji:) Nie zaczną praktykować, nie przejrzą na oczy, tylko stwierdzą, że to tylko "zjawiska psychologiczno-psychiatryczne", bo przecież Boga nie ma. :)
ponad 6 lat temu / M-Ania
 
Tak to się kończy
ponad 6 lat temu / some1
 
Tu można zobaczyć jej zachowanie: http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1101315/Girl-taken-hospital-possessed-playing-Ouija.html
ponad 6 lat temu / Teresa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.