Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Trans, okultyzm i radzieckie ślady.
Cała prawda o Woodstock [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 
#WOODSTOCK    #HIPPIS    #FESTIWAL    #OKULTYZM    #TRANS    #KULTURA    #KONCERT

Festiwal Woodstock stał się ikoną ruchu hipisowskiego. Skąd wziął się jego fenomen? Na ile jest on prawdziwy i jakie przyniósł konsekwencje? Rozmawiają Łukasz Karpiel i Jerzy Wolak.


DATA: 2019-09-05 08:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@bvr Posłuchaj do końca rozmowy i tam Pan Jerzy Wolak mówi o Woodstocku organizowanym przez Jerzego Owsiaka. @Izydor Oracz W Polsce bykowego nie ma ale dobrze zarabiający singiel płaci wyższe podatki w stosunku do rodziny z dziećmi niż singiel niemiecki płacący bykowe.
9 miesięcy temu / trooper
 
@Trooper: w jaki sposób jechać na coś co odbyło się 50 lat temu?
9 miesięcy temu / bvr
 
Panie Wolak dziękuję za taką " wojnę sprawiedliwą" Wojna w Wietnamie była starciem dwóch potęg na terenie małego biednego państwa i nie ma co ubierać w szatki obrony chrześcijaństwa w Wietnamie. Same Ofiary wskazują na zakłamanie USA - 2 miliony Ofiar cywilnych szczególnie z katolickich terenów. Mordowanych bombami, żywcem palonych napalmem O czym pan mówi, porównując to z wojną 1939 roku?! Przecież to obraza dla ówczesnych warszawiaków. Tę wojnę można porównać ze współczesnym Irakiem. USA tak wzięło w obronę chrześcijan, że z miliona tam żyjących pozostało ich parę tysięcy. Co do ZSRR na Woodstoku, to uprzejmie przypominam, że ojcami założycielami rewolucji kulturalnej byli akademiccy wykładowcy, że wspomnę tylko Herberta Marcusa. Ci dżentelmeni uciekli z nazistowskich Niemiec ratując się przed naszyciem zółtej gwiazdy na ramieniu. Pol Pot, którego krwawe rządy obalił komunistyczny Wietnam, już po tej wojnie sprawiedliwej, był uczniem Sorbony, proszę pamiętać.
9 miesięcy temu / AnnaG
 
Red Karpiel i p Wolak napomknęli o ideologii "child free". Tu już nie pomogą apele. Tu musi wkroczyć państwo. Podatek "bykowy".\, zasadnicza służba wojskowa dla bezdzietnych - to mehanizmy antywoodstckowe.
9 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Co do Przystanku Woodstock. Niech pan tam pojedzie i zobaczy, bo to co pan przedstawia to stereotypowy obraz. Jest wiele elementów prawdziwych ale nie przedstawia całości w związku z czym wypacza widzenie.
9 miesięcy temu / trooper
 
Czemu Pan porównuje protest przeciw wojnie w Wietnamie do wojny polsko-niemieckiej w 1939? Ile bomb zrzucił Wietnam na USA a ile bomb zrzucili na Polskę Niemcy? Czemu ta wojna służyła? Wojna w Wietnamie służyła realizacji celów gospodarczych USA i była dla pieniędzy. Podobnie dzisiaj wujek Sam niesie na czołgach i bagnetach jedynie słuszną religię demokracji w krajach Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki obalając przy tym różnych tyranów.A robi to z wyrachowania dla kasy i celów panowania nad światem. I po co w takiej wojnie mieli brać udział młodzi ludzie. Byłby pewnie kolejny s-syn ale nasz s-syn jak mawiał Reagan. Polacy z kolei bronili się przed Niemcami. Jaką korzyść miał naród nie państwo amerykański z tej wojny? Z kolei wojna w 1939 miała dla Polaków znaczenie istotne. Dlatego nie ma co porównywać wojny w Wietnamie i protesty przeciwko niej do wojny polsko-niemieckiej w 1939.
9 miesięcy temu / trooper
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.