Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Tragiczne skutki pandemii: firmy turystyczne mogą upaść || Twoja własność


Odtwórz w YouTube
 

Pierwszy odcinek nowego programu PCh24 TV „Twoja własność”. Gościem Romana Motoły jest Piotr Czerwiński, varsavianista, przewodnik, właściciel firmy turystycznej.


DATA: 2020-10-07 14:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Sprzedam Polskę ? msp.gov.pl Aktualizacja: 2010-05-16 Minister skarbu PO/PSL ?Jacek Rostowski? obywatel Wielkiej Brytanii ? Jan Vincent-Rostowski Rothfeld zamieścił w tygodniku ?The Economist? ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad 40 sektorów gospodarki. Ogłoszenie polskiego Ministerstwa Skarbu Państwa w ?The Economist?, 8-14 maja 2010 r. tuz Kat. Smoleńska 10.04.2010r?. Nie pamiętał o aferze Amber Gold i 19 tysiącach oszukanych Polakach bo Europa była w ?kryzysie?. Dlatego przygotowali wyprzedaż Polski i stworzenie Zielonej Wyspy dla kogo bez 2-3 milionów Polaków, którzy za chlebem wyjechali? Gdzie są kioski RUCH i ludzie tam pracujący? Z czego żyją rolnicy, jeżeli nie uprawiają buraków bo wyprzedano cukrownie, nie żyją z uprawy maku a narkomanów b.dużo, nie oddają mleka bo mleczarni brak? Gdzie są polskie zakłady przetwórcze by mieli godne dochody z uprawy zboża, owoców i warzyw? Polskie małe sklepy zastąpiły obce hipermarkety
1 miesiąc temu / Stach
 
Cwany jesteś. To młody po to się kształci i ma na dwa etaty zasuwać żeby kamienicznika utrzymać ? To ci styropianowa sprawiedliwość.
1 miesiąc temu / @@Ola
 
Turystyka to przecież wynalazek lewactwa. W dawnych czasach 90% ludzi nigdzie nie jeździło bo pilnowali krów i świń.
1 miesiąc temu / ala wilk
 
@W.Sawa. W nawiązniu do informacji, że już pół roku wcześniej przed koroną była mowa o elektronicznych receptach. Teraz minister zdrowia podał, że wiosną będzie już szczepionka. No to wszyscy starzy chorzy i wyeksploatowani będą mieli przepustkę do lepszego świata.
1 miesiąc temu / Johnny
 
Jaki problem, niech pracują i wynajmują mieszkanie.
1 miesiąc temu / @Ola
 
Pandemia koronawirusa i jak to niektórzy już określają - odmiana grypy, jest zjawiskiem politycznym i ogólnoświatowym. Jej celem jest szybsze pozbycie się ludzi wyeksploatowanych - starych, chorych i kosztownych w dalszym utrzymywaniu. Mówiąc wprost - efektem tego przemyślanego podstępu będzie to, że bogaci będą jeszcze bogatsi, bo biedni lub wiążący koniec z końcem nie będą w stanie utrzymać tego, czego posiadaczami byli dotychczas. Przecież lewactwo już od wielu dziesięcioleci "bębni" o redukcji ludności, wiec jakim trzeba być idiotą, by wierzyć w to, że zabezpieczenia i "REŻIM" sanitarny" ma chronić nas przed chorobą , a nawet utratą życia? A tak już na marginesie: czy to przypadek, że bez jakichkolwiek konsultacji wprowadzono recepty elektroniczne już pół roku wcześniej, gdy o koronawirusie nie mówiło się nawet słowem? Polecenia szły innymi kanałami i były ściśle tajne, dlatego wszystkie państwa zareagowały według tych samych instrukcji i tego samego scenariusza
1 miesiąc temu / W-Sawa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.