Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   SIERPNIA   2018 r.

Św. Stefana, króla
Św. Rocha
 
 
 
 

Tradycja receptą na kryzys. Rozmowa z abp. Guido Pozzo [VIDEO]


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z abp. Guido Pozzo, Sekretarzem Papieskiej Komisji Ecclesia Dei. Z watykańskim dostojnikiem rozmawia Łukasz Karpiel.

 

 

Zobacz także:

 

Msza po dawnemu się odprawia. Rozmowy z kapłanami

 

Msza po dawnemu się odprawia. Księgarnia Polonia Christiana

 

Mój niedzielny mszalik

 

Mój niedzielny Mszalik. Księgarnia Polonia Christiana

 


DATA: 2018-07-24 10:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

>Do wyboru do koloru< jak OFERTA w sklepie. Chcesz jesteś na Mszy novus ordo. Chcesz słuchasz Mszy w rycie Trydenckim. Bez >różnicy w RÓŻNORODNOŚCI< liturgii. To OFERTA Watykanu, który reprezentuje abp Pozzo. >Dostojnik gość< - >inspektor< środowisk tradycyjnych.
13 dni temu / iskierka
 
jednego można być pewnym "lepiej już było" i wylewanie krokodylich łez nad "upadkiem" z tego czy innego powodu nic nie da Ziemia jest "królestwem szatana" a nie "Królestwem Nie Z Tego Świata..."
21 dni temu / ks. S. Zatanek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.