DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


PCh24 nie jest portalem konserwatywnym. Tylko reprezentuje radykalny katolicyzm sprzed synodu watykańskiego 2.
1 miesiąc temu / Alan
 
"Demokracja bez wartości przeradza się w jawny bądź zakamuflowany totalitaryzm"Papierz Jan Paweł II ,Rewolucja bolszewicka naschodzi ze zgniłego zachodu.
2 miesiące temu / Tomasz
 
Ad Mirek. Nim Pan napisze komentarz, dobrze by było, gdyby Pan najpierw sprawdził, jakim obrazkiem jest ten tytuł opatrzony na pierwszej stronie Church Militant. Gdy Pan to zrobi, proszę mi wówczas powiedzieć, czy można to odnieść do obecnego rządu, który w mediach głównego ścieku na Zachodzie jest określany jako ?nacjonalistyczny?.
2 miesiące temu / Terezjusz
 
Sporo ludzi czyta tylko tytuły artykułów na głównej stronie . Nie wiem , czy autor ma świadomość ,że tytuł jego arykułu na głównej stronie amerykańskiego , katolickiego portalu mogą niezorientowani odebrać jako potwierdzenie tezy rozpowszechnianej przez międzynarodowe , mające z konkretnej nacji właścicieli , media o konserwatywnym rządzie tłumiącym woności obywatelskie w Polsce
2 miesiące temu / Mirek
 
Naprawde nie stac konserwatywnych katolikow z calego swiata aby miec wlasna politycznie czyli satanistycznie nie poprawna wersje youtuba ? Ktorej nikt nie bedzie cenzorowal i na ktorej bedziemy mogli ogladac filmy warte obejrzenia i dowiedziec sie zakazanej dzis przez masonerie prawdy ?
2 miesiące temu / katolik
 
@Gki ,,ludzie głoszą totalne bzdury, gorsze niż w średniowieczu". Piszesz o antyszczepionkowcach, negacjonistach CoV-19 i podpalaczach masztów 5G?
2 miesiące temu / @@@
 
@Grzegorz jak Youtube to prywatny, Jak drukarz z Łodzi to dyskryminacja i sąd. Zdecydujcie się tęczowi.
2 miesiące temu / Where
 
W amerykańskim prawie jest różnica między wydawcą treści a jej dystrybutorem. Dystrybutorowi nie wolno cenzurować treści, ma jednak przywilej nie ponoszenia odpowiedzialności za treści zamieszczane przez autorów. Wydawcy wolno pisać to, co uważa za słuszne, musi jednak ponosić za to odpowiedzialność. YT korzysta z przywileju bycia platformą dystrybucji, dzięki czemu unika odpowiedzialności za zarabianie na treściach, za które nie płacą praw autorskich. Jednocześnie jednak nie chcą oddać twórcom prawa do decydowania o treści zamieszczanego materiału, uzurpując sobie prawo cenzora. Jeśli chcą dalej cenzurować treść, powinni zrezygnować z uprzywilejowanego statusu i przyjąć status wydawcy, któremu przysługuje prawo decydowania o zamieszczanej treści.
2 miesiące temu / Dante
 
YouTube nie jest zarejestrowany jako związek wyznaniowy lecz ogólną platformą medialną i jako taka zdobył sobie pozycję monopolisty. A działając w Polsce musi przestrzegać Polskiej konstytucji i wolności słowa.
2 miesiące temu / do Grzegorz
 
Przepraszam ale YouTube to jest PRYWATNY portal i niestety może robić co chce jeżeli chodzi o treści na nim zawarte. Niestety taka jest prawda i tyle. Przecież jeżeli ja pisałbym tutaj jakieś treści muzułmańskie to moderator nigdy by takiego komentarza nie puścił. Przestańmy proszę miałczeć i zachowywać się jak w oblężonej twierdzy, bo to już zaczyna być nie tyle śmieszne co żałosne. Pozdrawiam. G
2 miesiące temu / Grzegorz
 
Świat wariuje. Brak wiary, wartości moralnych, w świecie, gdzie nie ma już żadnych hamulców i niczego nie należy się wstydzić doproeadziło do tego, że ludzie głoszą totalne bzdury, gorsze niż w średniowieczu. Ludzie nie uczą się historii a na końcu zawsze będzie upadek. Szkoda tylko, że wojny i zbrodnicze ideologie uderzają też w tych normalnych, dobrych ludzi. Nigdy tego nie zrozumiem, dlaczego ukarani nie zostają tylko grzesznicy, którzy do tego doprowadzili
2 miesiące temu / Gki
 
Ideologię gender wprowadzają nie tylko ambasady i fundacje sponsorujące "naukowców" ale głównie popularne telewizje i internet.
2 miesiące temu / Obserwator
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.