DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Tommy Robinson przeniesiony do więzienia pełnego muzułmanów. Jego życie jest zagrożone

Tommy Robinson przeniesiony do więzienia pełnego muzułmanów. Jego życie jest zagrożone
fot. Reuters / SIMON DAWSON / FORUM
#CENZURA    #TOMMY ROBINSON    #ISLAM    #UK    #WIĘZIENIE    #ZAGROŻENIE    #NIEBEZPIECZEŃSTWO    #LONDYN    #REBEL TV    #CELA

Brytyjski aktywista i krytyk radykalnego islamu Tommy Robinson został przeniesiony do więzienia, w którym muzułmanie stanowią ponad 70 proc. osadzonych. Znając realia panujące w więzieniach zdominowanych przez muzułmanów, nie bez podstaw jest twierdzenie, że życiu młodego Brytyjczyka zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

 

Jak podał rzecznik skazanego, Caolan Robertson - Tommy został przeniesiony z relatywnie bezpiecznego aresztu w Hull do Leicester. Według statystyk, ponad 70 proc. osadzonych stanowią muzułmańscy migranci. Dla Robinsona jest to śmiertelne zagrożenie.

 

Tommy Robinson został aresztowany przed gmachem londyńskiego sądu podczas relacjonowania rozprawy dotyczącej muzułmańskich gangów zajmujących się porywaniem i gwałceniem białych Brytyjek. Wobec braku jakichkolwiek informacji na ten temat wśród brytyjskich mediów głównego nurtu, podjął się roli informowania opinii publicznej o przebiegu rozprawy.

 

Robinson znany jest ze swojej społecznej działalności. Jako pracownik kanadyjskiej „Rebel TV” na bieżąco informował o problemie muzułmańskiej migracji na Wyspach Brytyjskich. Szeroko komentował plagę terrorystycznych ataków nożowników w Londynie oraz zwracał uwagę na problem oblewania kwasem kobiet, rozpowszechniony głównie wśród migrantów pakistańskiego pochodzenia. W 2017 r. relacjonował przebieg Marszu Niepodległości, nie ukrywając swojego entuzjazmu wobec poziomu świadomości i przywiązania do tradycyjnych wartości polskiego społeczeństwa.

 

Według badań przeprowadzonych w 2015 r., brytyjskie więzienia zapełnione są więźniami będącymi wyznawcami "Proroka". 10 proc. wszystkich więźniów to muzułmanie, mimo ich 5 proc. obecności w brytyjskim społeczeństwie. W zakładach karnych tworzą gangi, które m.in. zmuszają innych do przejścia na islam, pobierają dżizję (podatek nałożony na innowierców) czy prześladują innych współwięźniów. Zdarzały się też przypadki morderstw na tle religijnym. Mimo to są traktowani jako specjalna grupa posiadająca więcej praw niż wyznawcy innych religii. Mają np. przeznaczony dodatkowy czas na modlitwę czy dozwolone zachowywanie ramadanu.

 

Zdaniem Caolana Robertsona, za przeniesieniem Tommy’ego stoi UK Home Office - departament rządu Wielkiej Brytanii odpowiedzialny za politykę imigracyjną, bezpieczeństwo i porządek publiczny. W związku z tym pytania dotyczące skazanego należy kierować do Sajida Davida, Ministra Spraw Wewnętrznych Wielkiej Brytanii.

 

 

Źródło: magnapolonia.org / wiadomości.dziennik.pl / yournews.com / twitter.com

PR

          


DATA: 2018-06-14 13:27
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ten człowiek został rok temu skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Między innymi za niewłaściwe zachowanie w sądzie podczas rozprawy. Pisze i tym dziennikarka Stephenie Finnegan, która upubliczniła nagranie na Twitterze, na którym widać niewłaściwe zachowanie Robinsona w czasie rozprawy. To jest powód więzienia dla Robinsona, wyrok w zawieszeniu.
6 miesięcy temu / ollek
 
Wyrwać z tłumu jednego i tak mu dopierniczyć, że następny dwa razy się zastanowi czy coś w ogóle powiedzieć. Metoda działania totalitaryzmów szeroko stosowana od 1917 roku.
7 miesięcy temu / And
 
Natychmiast uwolnić Tommy Robinson i wsadzić do pierdla tych bandytów w togach!!!! dalej tak lewacy...doprowadzicie do Holocaustu II...Ludzie mają prawo się bronić przed bandytami i nikt im tego nie odbierze..nawet wy...wkrótce pojawi się tysiące Breivików!!! i to wy bedziecie temu winni!!!!
7 miesięcy temu / Pol - Brit
 
Tak wyglada klasyczne morderstwo sadowe. Miejmy nadzieje, ze ta sprawa otworzy ludziom oczy.
7 miesięcy temu / JJ
 
Boze ten zachod naprawde zwariował! St,Ignacy Wotkiewicz przepowiedział że nastąpi upadek cywilizacji zachodu,gdy nastąpi przerost ,formy nad trescią!
7 miesięcy temu / Adam
 
Boże Najdroższy chroń Tommy-ego Robinsona proszę Cię. Matko Najświętsza ochroń Go płaszczem swojej opieki błagam Cię Maryjo. Nie pozwól aby stała mu się krzywda, bądź stracił życie. Maryjo uratuj go, proszę.
7 miesięcy temu / K.M.
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.