DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Tomaszewski: transparent podczas meczu Lecha to prowokacja służb

Tomaszewski: transparent podczas meczu Lecha to prowokacja służb
Waldemar Tomaszewski fot.Valdemar Doveiko / FORUM
#LITWA    #PIŁKA NOŻNA    #MECZ    #TOMASZEWSKI    #LECH    #ŻALGIRSIS

Podczas piłkarskiego meczu poznańskiego Lecha z litewskim Żalgirisem kibice „kolejorza” wywiesili prowokacyjny transparent. Tak brzmi oficjalna wersja wydarzeń. Jednak nie zgadza się z nią lider Akcji Wyborczej Polaków na Litwie Waldemar Tomaszewski. Zdaniem polityka jest to dzieło litewskich służb specjalnych.

 

Portal eurofootball.lt cytuje wypowiedź Tomaszewskiego dla telewizji LNK. Według polityka sprawa transparentu jest prowokacją litewskich służb specjalnych. Uważa on, że środowisko kibicowskie zostało zinfiltrowane przez litewskich funkcjonariuszy, którzy zmusili fanów „kolejorza” do prowokacji.

 

„Uważam, że jest to praca służb specjalnych. To nie byłby pierwszy raz. Może są to mieszane wydziały, które dość często działają na kilka frontów. Większość to są jednak nasi funkcjonariusze” - powiedział Tomaszewski w telewizji LNK.


 

Źródło: eurofootball.lt

luk


DATA: 2013-08-13 14:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jestem polskim patriotą i dlatego wstyd mi za ten transparent, który usiłuje jeszcze zaognić złe stosunki polsko-litewskie, tym razem z polskiej strony. Był on tak głupi i obraźliwy, że mnie też nie chciało się wierzyć, że mogli go wymyślić i napisać Polacy. Być może to prowokacja litewskich służb specjalnych, dostarczająca "amunicji" siłom antypolskim na Litwie, ale jednak napisane i wywieszone to zostało w Polsce, co dowodzi, że Polacy nieświadomie, lub co gorsza - świadomie wzięli w tym udział. Dla mnie jest to też dowód na poziom umysłowy naszych osławionych "kiboli", których niektórzy już zaczęli robić prawie narodowymi bohaterami, bo oprócz burd i bijatyk na stadionach i ulicach z wykorzystaniem noży, maczet itp. "włączyli się" na swój sposób, tj. w wyzwiska słowne i pisane skierowane przeciwko aktualnemu polskiemu rządowi z premierem Tuskiem na czele. Boże chroń Polskę przed takimi "patrotami" !!!
ponad 6 lat temu / janusz
 
Każdy kto przeprasza za transparent jest wstydzącym się swojego narodu zdrajcą, ewentualnie w ostateczności zmanipulowanym człowiekiem beż żadnej wiedzy na temat stosunków polsko-litewskich i tzw. "Litwinów". A ktoś kto sądzi, że to jakieś służby z trybun domagają się respektowania praw Polaków, jest świrusem.
ponad 6 lat temu / Szef
 
że to robota służb to jasne. Tylko wcale nie jest pewne czy litewskich bo równie dobrze mogły to być "nasze", dziwnym trafem Tuskowi to akurat bardzo na rękę.
ponad 6 lat temu / misio
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.