Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Tomasz Zubilewicz zaprasza do Krakowa na Marsz dla Życia


Najbliższy Marsz dla Życia w Krakowie już 1 czerwca. Zobacz jak znany telewizyjny prezenter, uczestnik kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", zachęcał do udziału w I Krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się 16 maja 2013 roku.


DATA: 2014-05-29 08:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie można służyć Bogu i mamonie.
ponad 6 lat temu / zefir57
 
Zapowiada pogodę. Przecież z czegoś musi żyć i utrzymywać rodzinę. Przy okazji udowadnia, że wszędzie można być sobą. Zresztą nie jest tam jedyny (np. Grysiak, Ziemiec i inni)
ponad 7 lat temu / zdziwko
 
Co ten człowiek robi w TVN.
ponad 7 lat temu / zefir57
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.