Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Tomasz Zubilewicz zaprasza do Krakowa na Marsz dla Życia


Następny film
Jak Mel Gibson sprawił, że odrzuciłem „Tygodnik Powszechny”!

Najbliższy Marsz dla Życia w Krakowie już 1 czerwca. Zobacz jak znany telewizyjny prezenter, uczestnik kampanii "Nie wstydzę się Jezusa", zachęcał do udziału w I Krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się 16 maja 2013 roku.


DATA: 2014-05-29 08:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie można służyć Bogu i mamonie.
ponad 6 lat temu / zefir57
 
Zapowiada pogodę. Przecież z czegoś musi żyć i utrzymywać rodzinę. Przy okazji udowadnia, że wszędzie można być sobą. Zresztą nie jest tam jedyny (np. Grysiak, Ziemiec i inni)
ponad 6 lat temu / zdziwko
 
Co ten człowiek robi w TVN.
ponad 6 lat temu / zefir57
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.