Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Tomasz Rowiński: Jakich zasad mają trzymać się Polacy, by pozostać Polakami? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

O książce „Królestwo nie z tego świata. O zasadach Polski katolickiej, na podstawie wydarzeń nowszych i dawniejszych” z autorem - Tomaszem Rowińskim, rozmawia Jacek Ożóg.

 

 

 

Tomasz Rowiński
„Królestwo nie z tego świata. O zasadach Polski katolickiej, na podstawie wydarzeń nowszych i dawniejszych”
rok wydania: 2018
Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów
Seria: Biblioteka Christianitas

 


DATA: 2019-02-11 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bóg zapłać Panie Tomaszu i Panie Jacku! Forma nie jest opozycją w stosunku do treści. Dla nas ludzi, nie ma treści bez formy, choć jest forma bez treści. Chodzi o wyjście z antyformalizmu, antyrytualizmu, które są jedną z chorób Europy. Tą formę musimy przejąć od przodków i podtrzymywać i nie chodzi tylko o jakąś oderwaną od życia "sztukę", ale o zakorzenione w codzienności znaki zbudowane ze zwykłych spraw, docierające do wszystkich zmysłów, i parafrazujące tą samą, WAŻNĄ treść za pomocą owych różnorakich komunikatów. To jest podstawa mocy TREŚCI, w tym treści Katolickiej, i Polskiej... Pozdrawiam serdecznie!?
ponad 1 rok temu / Zwyczajny Katolik
 
Co ma znaczyć ten orzeł zamieniony na... menorę? Że też autor nie widzi w tym manipulacji? Czy w treści też są takie wolty dla niepoznaki określane jako katolickie i polskie? Aż strach się bać...
ponad 1 rok temu / katopol
 
Swięta Sprawa Ojczyzny Nas Wzywa ,By Przyszły ład Jaki Zapanuje na Świecie Opierał się nie na gwałcie i Sile ale na Zasadach Nauki Chrystusa, na Sprawiedliwości i Zgodnym Współżyciu Wielkiej Rodziny Wolnych Narodów I.J.Paderewski.
ponad 1 rok temu / Mateusz
 
Polska ma być Boża a nie kościelna,czy rzymska i katolicka.
ponad 1 rok temu / Grażyna
 
Przerażające jest to, że są jeszcze tacy, którzy odmawiają bycia Polakiem tym osobom, które nie podzielają poglądów o konieczności wasalizacji wobec KK.
ponad 1 rok temu / asd
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.