Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Tomasz Rowiński: Czy wybory prezydenckie to starcie światła i ciemności? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Z Tomaszem Rowińskim (magazyn „Christianitas”) rozmawia Paweł Chmielewski.

 

Miniatura:FOT.:Adrian Tync / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)+FOT.:Rafał Zambrzycki / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)

 

 


DATA: 2020-07-21 12:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jaką światłość. Przecież oboje reprezentują ciemność.
1 miesiąc temu / Jfk
 
@Trad- jak chcesz autorytetem Kościoła się podpierać to powinieneś jednak głosować na Prezydenta Dudę- skoro zachęta arcybiskupa Jedraszewskiego nic dla Ciebie nie znaczy to wycierasz sobie obłudnie gębę Kościołem jak Ci pasuje
1 miesiąc temu / Darius
 
Redaktor Rowiński ma rację. Istota sporu powinna dotyczyć spraw cywilizacyjnych. Konflikt liberalizm-solidaryzm jest do dyskusji. W takim układzie prezydent Duda stoi bliżej światła.
1 miesiąc temu / raf
 
Jedyny nasz kochany Andrzej Duda na kolejne 5 lat niech zwycięży dobro
1 miesiąc temu / majka
 
A nie można napisać krótko i jasno? Na przykład, że w niedzielę czeka nas jednoznaczny, zero-jedynkowy wybór: - albo odbudowa zdemolowanego, demokratycznego państwa prawa, pozostającego w ramach UE, - albo antydemokratyczna oligarchia partyjna, na wzór Rosji, Białorusi i Węgier, oczywiście poza UE.
1 miesiąc temu / wwm
 
Zawiła bardzo mowa, a Prawda zawiera się w 10 krótkich i prostych zdaniach i nie są to 'etykietki'.
1 miesiąc temu / babi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.