DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Następny rozbiór
8 miesięcy temu / Wanda
 
Teraz wiem tam mało opon i bo wszystko usuwacie
8 miesięcy temu / Wanda
 
Większa władza to tylko większe układy szczególnie w mniejszych miastach już dzisiaj wszystko po znajomości a tak dodatkowo to komuś się marzy następny rozbiór Polski.Polacy musimy być czujni.
8 miesięcy temu / Wanda
 
Już teraz są klany w samorządach wszystko po znajomości a gdyby mieli władzę prawie w całości to były by to układy nie do rozbicia bo kto by ich kontrolował sami siebie.Mieszkam w mieście ok70tys i wiem że to jest jedna klika dla zwykłego człowieka to dramat
8 miesięcy temu / Wanda
 
@Bondaree ma rację. Jeżeli lis popełnił przestępstwo a popełnił, winien być aresztowany. Niestety nie został aresztowany przez panujący PiS. Wyciągam logiczny wniosek iż partia PiS akceptuje ten pomysł i będzie go realizowała. Jest więc wspólnikiem Lisa w przestępstwie. PiS=PO .
8 miesięcy temu / lex
 
Mam pytanie, podkreślam to tylko pytanie - nie teza: czy Polska potrzebuje pana Lisa?
8 miesięcy temu / Mick
 
Pytanie pana Lisa jest politycznym łobuzerstwem.
8 miesięcy temu / Marianna
 
Czy My Naród Polski potrzebujemy Lisa? Tak postawiłbym pytanie!!!
8 miesięcy temu / Nauczyciel
 
Piąty rozbiór Polski planowany o 1989 r w chodzi w fazę realizacji tzw elity dogadują się z wrogami Polski
8 miesięcy temu / Tomasz
 
"Żydowska suwerenność wyspowa od Dniepropietrowska po Szczecin". Wszak PiS wszedł w koalicję z Chabad a PO ze wszystkimi możliwymi szkotami. Do pomocy mają lożę BB.
8 miesięcy temu / spindr
 
Synodalizm - tym razem w polityce... Czy samorząd potrzebuje polskiej armii aby nie stać się samorządem rosyjskim lub niemieckim ?
8 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Kiedyś żydzi mówili nasze kamienice wasze ulice. Dzisiaj PO mówi nasze Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań i Wrocław. Wasza wieś i prowincja. Chyba już dzis nikt nie ma możliwości że PO by całą Polskę podpaliło, gdyby dzięki temu mogło władzę przejąć. Ci ludzie nie cofną się przed niczym.
8 miesięcy temu / Banita
 
dzisiaj i jutro najważniejsze jest wprowadzenie nowoczesnych narzędzi zarządzania aby a końcu odchudzić administrację centralną i samorządową z politycznych i pociotkowych niedojd, nierobów, którzy poza zasiadaniem wszędzie, gdzie się da, nic nie potrafią i nic ie robią. Mamy przerost administracji-etatów, w tym w spółkach, agencjach, który jak rak zżera wypracowane przez ciężko pracujących PKB. Powoduje to także spowolnienie działania. Po redukcji pasożytów Państwo i samorządy uzyskają możliwość taniego i szybkiego działania. Nie będzie wtedy tematu: samorząd czy państwo. Wszyscy zajmą się efektywną pracą dla Ojczyzny i swoich "małych ojczyzn".
8 miesięcy temu / zielony
 
Tu nic nie koresponduje - to jeden plan i w dodatku nie jest przygotowany przez Platformę, media ani samorządowców - to tylko wykonawcy rozkazów. To Żydzi z Niemcami otworzyli kolejny front walki z Polską ? ten projekt to nowsza wersja starego żydowsko-niemieckiego projektu Judeopolonii, dostosowana do nowych czasów i potrzeb. Jednak nie to jest najważniejsze, a moment, w którym projekt został wyciągnięty na światło dzienne. Trwa wojna żydowsko-niemiecko-polska, a grę wchodzi zmiana historii i zrobienie z Polski, z ofiary nazizmu i komunizmu, oprawcy i związane z tym konsekwencje - odzyskanie przez Niemcy utraconych ziem po II WŚ i wypłata haraczu w naturze żydowskiej mafii, a także podporządkowanie się całkowite UE by "faszyzm i komunizm nie podnosił głowy". Teraz nasi wrogowie mają nowe narzędzie nacisku - spełnijcie nasze żądania albo z tego kraju nic nie zostanie, a wtedy weźmiemy wszystko. PiS jest to na rękę bo nadal będą grali - my albo oni.
8 miesięcy temu / Tytus
 
?Czy polski samorząd potrzebuje polskiego państwa czy może się bez niego doskonale obejść?? Komu służy Lis? Za srebrniki powie i zrobi wszystko? Czy nie było planu RAŚ by od 2018r. Śląsk był oderwany od terytorium Polski ?
8 miesięcy temu / Seba
 
Tacy osobnicy powinni być pozbawiani praw obywatelskich w Polsce. Dość ich hucpy !
8 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Nie jestem wyznawca Tomasza, ale to dobry pomysł. Do kitu z rządem robią co chcą jedni i drudzy, na nic wpływu nie mamy. Brawo popieram
8 miesięcy temu / Rzyt
 
@Pixwi: Kodeks Karny, rozdział XVII Art. 127. Zamach stanu § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
8 miesięcy temu / Bondaree
 
Samorząd się doskonale obejdzie bez państwa polskiego. Pytanie, czy to zwyklym ludziom zaszkodzi bo politykom pewnie nie.
8 miesięcy temu / Pixwi
 
Google: Tomasz Lis o widzach telewji.mp4
8 miesięcy temu / tyle w temacie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.