Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Tomasz A. Żak: mogę o sobie powiedzieć „nauczyciel”, a jestem przeciwny strajkom. Dlaczego? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Tomasz Antonii Żak zna realia polskiej szkoły, zna nauczycieli i współpracuje z uczniami. Mimo tego jest przeciwny strajkom. Dlaczego? Zapraszamy na program „Kultura na TAK”.

 

 


DATA: 2019-08-13 19:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani Gola, nauczyciel może zmienić zawód i pójść na kasę do sklepu, ale czy Pani przyjdzie uczyć za niego matematyki, chemii, czy angielskiego? Zajmie się Pani wychowywaniem ucznia na dobrego człowieka, podczas gdy rodzic tego nie robi? Postara się Pani zrobić wszystko, aby temu biednemu i przeładowanymi uczniowi tak wszystko wyłożyć, żeby udało mu się dobrze zdać egzamin? Pomoże Pani uczniowi i jemu rodzicowi walczyć z frustracją z powodu chorej deformy oświaty i ustawach pisanych na kolanie, czego skutkiem jest przeładowanie podstawy programowej, dublujące się roczniki i ogólny chaos? Raczej nie. Wiec jeśli Pani podoba się praca w szkolnictwie, proszę się przekwalifikować i popracować troszkę, nikt Pani nie broni. A jeśli nie, to proszę dać szanse nauczycielom wypowiedzieć się, nie tylko w swojej sprawie, ale także w sprawie uczniów i rodziców.
ponad 1 rok temu / 123
 
To jest kompromitacja nauczycieli.
ponad 1 rok temu / DNA
 
@Gola Zgodnie z prawem strajkujący nauczyciele nie ponoszą odpowiedzialności cywilnej, wywieranie presji na strajkujących nauczycieli jest niezgodne z prawem, a także strajk nie jest naruszeniem obowiązków.
ponad 1 rok temu / Nie.
 
Czy nie powinny rodzice, rodziny wystąpić do sądów przeciwko nauczycielom nękającym strachem uczniów w tak ważnym i trudnym okresie egzaminów. Dzieci potrzebuja skupiena, ciepłego słowa, otuchy przed egzaminami a tu.....mają prezent i przykład od Broniarza i jemu podobnych. Nie muszą pracować w szkole, moga zmienic pracę na lepiej płatną -przeciez ich nikt do tej pracy nie zmusił i nie przywiązał. Ile ludzi musiało się przekwalifikować, gdy zakład został sprzedany i brakło środków do życia i na utrzymanie rodziny? Od początku transsss- formacji wiele osób uczy sie bez przerwy czegoś nowego i zmienia pracę na lepszą, lepiej płatną.Czy to są przede wszystkim ci którzy nie po znajomości byli zatrudniani?
ponad 1 rok temu / Gola
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.