DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mam problem, czy dzisiaj sikać na siedząco czy na stojąco, bo nie identyfikuję się z żadną z płci. Chore...
ponad 2 lata temu / Bełkot
 
Michu po raz kolejny pisze komentarz, który ma sprawiać wrażenie luzackiego, miłego i akceptowalnego w treści (przez katolika). Ale po raz kolejny tak nie jest. ANALIZA: 1."...gender traktujemy z przymrużeniem oka" - jakikolwiek gender nie jest dobry i w zamierzeniu ma otworzyć człowieka na dowolny rodzaj rozpusty, zlasować mózg, doprowadzić do piekła. 2."...Polski...nie dotyczy" - mamy nie zwracać uwagi bo niby Polski nie dotyczy. 3. ...gender...ten kłopot...". Michu znany homolub pisze, że gender tabliczka na toalety to kłopot. Jak to pogodzić? Ano tak, że diabeł zawsze będzie mówił to co służy ostatecznie złu. Miesza prawdę z fałszem (czyli potrafi sam zaprzeczyć sobie), sieje zamęt i jednocześnie stara wyglądać na luzackiego przyjaciela, a co najmniej kumpla. Dokładnie tak robi nasz znany (z takich poglądów jak: "piekło nie istnieje, Jezus jest głupi") forumowy heretyk Michu. Ciekawe, że KAŻDA jego ("niewinna") wypowiedź ostatecznie dąży do zła...
ponad 2 lata temu / Stroke
 
A co z osobami, które nie czują się zwykłymi ludźmi?
ponad 2 lata temu / Ja
 
A ja znam takiego neutralnego płciowo. Jest to ignorant nie będący w stanie wyobrazić sobie zagrożeń czekających go w przyszłości, dlatego wszystko traktuje "z przymrużeniem oka". Z przymrużeniem oka strusia chowającego głowę w piasek. Dzięki temu "nie zna" zbliżającego się zagrożenia, ale przymrużenie jest mu niezbędne by piasek nie gryzł w oczy. Ponieważ jednak osoby potrafiące poważnie myśleć o przyszłości wolą gorzką prawdę od słodkich kłamstw, nie skorzystają z dziecinnych porad tego rodzaju mięczaków :)
ponad 2 lata temu / r
 
Ten gender traktujmy z przymrużeniem oka. Ja nie znam żadnej osoby neutralnej płciowo. A Wy znacie? Pewnie też nie, zatem Polski ten kłopot raczej nie dotyczy.
ponad 2 lata temu / Michu.
 
Proponuję inny symbol. Znane z toalet symbole kobiety i mężczyzny "przeciąć" na pół. Potem połączyć połówki w całość, a następnie - KONIECZNIE - miejscu twarzy "wyciąć" okrąg tak, aby scharakteryzować pustkę w głowie.
ponad 2 lata temu / a to pippo
 
wczoraj ogladalem program w tv nie-polskim, wywiad z dwoma osobikami plci mieszanej: to byla para -kobieta zrobiona z mezczyny i mezczyzna zrobiony z kobiety, na chwile obecna ten mezczyzna zrobiony z kobiety jest w ciazy....
ponad 2 lata temu / hahahahahahaha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.