DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do tej pory ciężko mi ochłonąć. Nie wiem ile trzeba mieć w sobie podłości i nienawiści do ludzi o innych poglądach żeby głosić takie farmazony, ale przecież to jest pożywka dla tej całej medialnej agentury żeby niszczyć Polskę, jak nazwać tych którzy partycypują w tym procederze ?. Jak szkodliwe są takie wypowiedzi dla kraju szczególnie z ust tych "polskich autorytetów" chyba nie trzeba wspominać. To co wiemy o Jedwabnym, co wiemy o pogromie kieleckim na chwilę obecną nie daje nam pełnego obrazu jak naprawdę doszło tam do mordu społeczności żydowskiej, dlatego takie teorie i takie słowa powinny być ścigane z całą surowością prawa, a jakie my w dzisiejszych czasach mamy narzędzia do walki z kłamstwem - modlitwa, pokojowe protesty i sądy. Za flagą lgbt stoją z tyłu granty, fanty, laury oraz ogromne pieniądze. Tak sobie myślę ilu z pośród obrońców, uciskanej społeczności lgbt robi to dla idei, a ilu dla zysku - jak Wy Drodzy Państwo myślicie ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
za tak skandaliczną wypowiedź powinno się tej osobie całkowicie odebrać mandat poselski, ktoś taki nie jest godzien sprawować funkcji posła Rzeczpospolitej Polskiej, powinna zostać wyrzucona z partii do której należy, a także powinna zostać zniszczona finansowo w procesie sądowym.
2 miesiące temu / tak tylko
 
wielgus glupiutke dziecko nowego faszyzmu izraelskiego ..... tak jak tecza zbior barw, tak w jednym ale osobno są te sprawy , ktore pozornie sie wykluczają.... a to żydzi zafascynowani hitleryzmem ,a depopulacja , czy zniszczenie jednostki wczesnodzieciecą erotyką co ma ich uczynić nowymi narkomanami i całkowicie karmicznie zniszczyć ,a to obrońcy praw jednostki , ktorzy chcą całkowicie kontrolować .....
2 miesiące temu / odyn
 
Ta lewicowa posłanka od Palikota bo tak zaczynała politykowanie z premedytacją powtarza antypolskie żydowskie propagandowe kalki myślowe przygotowane dla niedouczonych gojów - wiec, albo sama jest żydowskiego pochodzenia i żywi nienawiść do Polaków tak częstą wśród Żydów lub liczy na zauważenie, uznanie i profity od tych środowisk, którzy je stworzyli, i którzy z tej propagandy czerpią polityczne i materialne korzyści. Nie udało się z Palikotem - może teraz na Żydach i LGBT wypłynie? Niestety taką ścieżkę kariery wybiera coraz więcej osób ze świata polskiej polityki..a patriotyczna na pokaz władza NIC nie robi by trend ten odwrócić.
2 miesiące temu / Tytus
 
nie żaden odlot tylko antypolski haniebny skowyt! może sprawdzić familię czy nie ma tam antypolskiej morderczej żydokomuny?
2 miesiące temu / to jak?
 
Weszła do Sejmu dzięki głosom wyborców i metodzie d'Hondta. Marzę o dodatkowym warunku, jaki trzeba by spełnić przy głosowaniu, choćby o jakimś teście na znajomość partii politycznych, czołowych polityków i ich postulatow
2 miesiące temu / @Marzena
 
Dlaczego te Panie tak siebie nie lubią.Polska cierpiała i cierpieć musi nadal na wynagrodzenie grzechów swoich braci, mieszkajacych tuż za drzwiami.Kto tak nie kocha swojej Ojczyzny, że tak na nią pomstuje.Sprawiedliwość Boża jest wielka.Niech Pan Bóg wybaczy tym Paniom ich grzechy.
2 miesiące temu / Marri
 
Czy Prokop to jej panieńskie nazwisko? Jeśli tak to podejżewam że nienawiść do Polski i jej historii wniosła z domu w którym się wychowała.
2 miesiące temu / Krzysiek
 
Tej Pani , której nazwiska nie wymieni3 nie życzę sobie oglądaç więcej w TVP. Hańba jej za ohydne kłamstwa przeciw Narodowi polskiemu!
2 miesiące temu / Michu.
 
I gdzie sławne zapewnienia o zwalczaniu opluwania narodu polskiego. Czy gdybym wypowiadał coś podobnego o żydach to nie wkraczałby prokurator. I to jest poseł który reprezentuje Polaków chyba raczej przebierańców którzy ich udają.
2 miesiące temu / Johnny
 
Kto głosował na taką podłą osobę!
2 miesiące temu / Grzegorz
 
Obydwie pozbawić immunitetow, zaskarżyć o zniesławianie Polaków i działalność na szkodę państwa i podżeganie do rozrob
2 miesiące temu / Prawyobywatel
 
Pani poseł dzielnie promuje ideologię ,która wymordowała więcej ludzi niż nazizm- prawdziwi lewacy strzelali w tył głowy aby przekonać do swoich racji
2 miesiące temu / Darius
 
Scheuring-Wielgus to ta sama pani,która po "występie"u Papieża Franciszka,po powrocie do kraju w lokalnym radio szczerze wyznała,że nie może się doczekać,kiedy kościoły w Polsce będą puste.Przypomina to dowcip: -Jego żona to skarb! -Tak cenna? -Nie,tak p u s t a... Do pełnej oceny tych pań wypada tylko dodać słynną maksymę dr Strosmajera ze "Szpitala na peryferiach: "Gdyby głupota miała skrzydła..." Starzy ludzie mawiali,że Pan Bóg jak chce kogoś ukarać,to mu rozum odbiera.I coś w tym jest...
2 miesiące temu / francescoi
 
Chora kobieta. Tylko co ona robi w Sejmie?
2 miesiące temu / Marzena
 
Zmiłuj się Panie nad tymi kobietami i nad naszą Ojczyzną.
2 miesiące temu / Wojtek
 
te panie mówią chyba o swoich rodzinach,i o swoich przodkach
2 miesiące temu / ela
 
tzw tęczowa flaga jest rasistowska bo nie ma czarnego koloru!!!
2 miesiące temu / ela
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.