DZIŚ JEST:   29   WRZEŚNIA   2020 r.

Świętych Archaniołów
Michała, Gabriela i Rafała
 
 
 
 

To „Prawdziwi Polacy” mordowali Żydów? Tęczowy odlot poseł Lewicy

To „Prawdziwi Polacy” mordowali Żydów? Tęczowy odlot poseł Lewicy
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com (Kevin Snyman)

Poseł Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska podczas jednej z tzw. demonstracji wsparcia dla osób LGBT w Polsce porównała ich obecną sytuację do mordów na Żydach.

 

Poseł nie tylko zrównała sytuację osób LGBT w Polsce do tragicznych losów Żydów podczas II wojny światowej, ale także zasugerowała, że Polacy to naród sprawców.

 

To co się dzieje dzisiaj z mniejszościami w naszym kraju, ze społecznością LGBT, z kobietami, które domagają się swoich praw, to jest to samo, co tzw. prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami, kiedy odmawiali im życia i pracy we własnym kraju – stwierdził poseł Lewicy.

 

Potem cieszyli się, gdy Hitler rozwiązywał sprawę Żydów, a potem wyrywali im zęby nawet z grobów po śmierci, a potem odprowadzili do pogromu w Kielcach i mordu w Jedwabnym – dodała.

 

Z kolei inna lewicowa poseł Joanna Scheuring-Wielgus zapewniła na manifestacji w Toruniu, że flaga LGBT zawiśnie na Sejmie obok biało-czerwonej flagi Polski.

 

Poseł przekonywała, że tęcza jest „symbolem dumy”. – W Polsce są nie tylko źli ludzie. Jest mnóstwo ludzi, którzy was kochają, szanują i zawsze wyciągną pomocną dłoń – mówiła.

 

LGBT to nie jest temat zastępczy. To są Prawa Człowieka, o które każdy z Was powinien walczyć. Waszym psim obowiązkiem jest walka o prawa osób, które są dyskryminowane. Trzeba pomóc tym, którzy są odczłowieczani. Ta flaga, którą trzymam w ręku, moja domowa flaga miała okazję być na terenie Sejmu 6 sierpnia. Obiecuję wam, że jeszcze kiedyś zawiśnie na czubku Sejmu obok flagi biało-czerwonej. Obiecuje wam to – stwierdziła Scheuring-Wielgus.

 

Źródło: DoRzeczy.pl

TK


DATA: 2020-08-11 18:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Do tej pory ciężko mi ochłonąć. Nie wiem ile trzeba mieć w sobie podłości i nienawiści do ludzi o innych poglądach żeby głosić takie farmazony, ale przecież to jest pożywka dla tej całej medialnej agentury żeby niszczyć Polskę, jak nazwać tych którzy partycypują w tym procederze ?. Jak szkodliwe są takie wypowiedzi dla kraju szczególnie z ust tych "polskich autorytetów" chyba nie trzeba wspominać. To co wiemy o Jedwabnym, co wiemy o pogromie kieleckim na chwilę obecną nie daje nam pełnego obrazu jak naprawdę doszło tam do mordu społeczności żydowskiej, dlatego takie teorie i takie słowa powinny być ścigane z całą surowością prawa, a jakie my w dzisiejszych czasach mamy narzędzia do walki z kłamstwem - modlitwa, pokojowe protesty i sądy. Za flagą lgbt stoją z tyłu granty, fanty, laury oraz ogromne pieniądze. Tak sobie myślę ilu z pośród obrońców, uciskanej społeczności lgbt robi to dla idei, a ilu dla zysku - jak Wy Drodzy Państwo myślicie ?
1 miesiąc temu / tak tylko
 
za tak skandaliczną wypowiedź powinno się tej osobie całkowicie odebrać mandat poselski, ktoś taki nie jest godzien sprawować funkcji posła Rzeczpospolitej Polskiej, powinna zostać wyrzucona z partii do której należy, a także powinna zostać zniszczona finansowo w procesie sądowym.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
wielgus glupiutke dziecko nowego faszyzmu izraelskiego ..... tak jak tecza zbior barw, tak w jednym ale osobno są te sprawy , ktore pozornie sie wykluczają.... a to żydzi zafascynowani hitleryzmem ,a depopulacja , czy zniszczenie jednostki wczesnodzieciecą erotyką co ma ich uczynić nowymi narkomanami i całkowicie karmicznie zniszczyć ,a to obrońcy praw jednostki , ktorzy chcą całkowicie kontrolować .....
1 miesiąc temu / odyn
 
Ta lewicowa posłanka od Palikota bo tak zaczynała politykowanie z premedytacją powtarza antypolskie żydowskie propagandowe kalki myślowe przygotowane dla niedouczonych gojów - wiec, albo sama jest żydowskiego pochodzenia i żywi nienawiść do Polaków tak częstą wśród Żydów lub liczy na zauważenie, uznanie i profity od tych środowisk, którzy je stworzyli, i którzy z tej propagandy czerpią polityczne i materialne korzyści. Nie udało się z Palikotem - może teraz na Żydach i LGBT wypłynie? Niestety taką ścieżkę kariery wybiera coraz więcej osób ze świata polskiej polityki..a patriotyczna na pokaz władza NIC nie robi by trend ten odwrócić.
1 miesiąc temu / Tytus
 
nie żaden odlot tylko antypolski haniebny skowyt! może sprawdzić familię czy nie ma tam antypolskiej morderczej żydokomuny?
1 miesiąc temu / to jak?
 
Weszła do Sejmu dzięki głosom wyborców i metodzie d'Hondta. Marzę o dodatkowym warunku, jaki trzeba by spełnić przy głosowaniu, choćby o jakimś teście na znajomość partii politycznych, czołowych polityków i ich postulatow
1 miesiąc temu / @Marzena
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.