Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2019 r.

Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

To On rządzi światem, choć świat Go odrzuca. A Polska?


Odtwórz w YouTube
 

Czy Polska przyjęła Chrystusa za swego króla? Czy on chce rządzić światem, a więc i Polską? Kto w ogóle powiedział, że On rzeczywiście jest Królem? Czy Kościół postrzega dziś królowanie Chrystusa na każdej płaszczyźnie tak jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu? – na te pytania, w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, odpowiada Krystian Kratiuk w programie Ja Katolik. Niech żyje Chrystus Król!


DATA: 2019-08-16 13:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kr?luj nam Chryste zawsze i wszędzie!!!
11 miesięcy temu / G
 
Bardzo ważne pytanie :Czy Kościół postrzega dziś królowanie Chrystusa na każdej płaszczyźnie tak jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu?.Odpowiedź brzmi NIE. Pan Jezus został zdetronizowany. Obecnie wmówiono nam, że jest sługą Np. modlitwa x. Dolindo ; przyjacielem - kolegą odzierając Boga z sacrum, tajemnicy Boskości, CHWAŁY WYWYŻSZENIA jako Króla, CHWAŁY i Świętości Hostii. To celowy ekumeniczny zabieg pozwalający budować Nową Globalną Wspólnotę Chrześcijan. Odwrócono porządek rzeczy. To Człowiek teraz mówi a Bóg ma słuchać . Bez słowa >PANcudów< jak M.Zieliński. Po co? Po to aby >dostawać< to co >CHCEMY< JAK W SKLEPIE. Dzisiaj upraszając sobie życie możemy załatwiać nasze potrzeby bezpośrednio przez >duchawierzyć< nie w P.Boga ale, że się TO otrzyma. To jest dopiero POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI i MOCY ale piekielnych.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Pan Janusz chyba nie doczytał Biblii do samego końca. Mamy budować Królestwo Boże już tu, na ziemi, a nie zostawiać diabłu wszystkiego do dyspozycji. Odnośnie "szatana jako władcy tego świata": Zgadza się, że tak jest napisane w Ewangelii. Sęk w tym, że my mamy dążyć do tego, aby ten stan rzeczy zakończyć. Przy końcu czasów Jezus ma przyjść ponownie i królować. Znaki końca czasu już są, a to sygnał, że rządy szatana się właśnie kończą. Intronizacja, uznanie Chrystusa za Króla jest naturalnym dążeniem do spełnienia Objawienia. Nie jest to sprzeczne z Ewangelią i nic w niej nie zmienia.
11 miesięcy temu / benek
 
Po co nam wojna Słowian? Krew chrześcijan płynęła od 2 tysiącleci niewinnie, bez oporu, tylko za słowa prawdy I służby bliźniemu na zlecenie faryzeuszy I saduceuszy I innych sług Antychrysta. Jeszcze Wam mało? Nie macie krwi niewinnych na mace? Złoty cielec da Wam wieczność w otchłani jadu nienawiści oraz żółci pogardy I krwi niewinnej I cierpień niezmierzonych wobec gojów których traktujecie gorzej od zwierząt Morze krwi niewinnych ochrzczonych na Wasze głowy I Waszych potomnych do setnego pokolenia Bóg Wszechmogący Wszechświata kocha swoje stworzenia I Swojego Syna I jego Wyznawców I dotknie Was, wyznawców złotego cielca swoim palcem już niebawem
11 miesięcy temu / Gojpolski
 
Wymagałbym od tradycyjnego portalu zamieszczania wpisów adekwatnych do tradycyjnego kalendarza. I mam nadzieję za tym razem komentarz się ukaże
11 miesięcy temu / Jan
 
Zyczeniem Pana Jezusa, w rozmowie z Rozalią Celakowną jest ,...aby ludzie i narody uznali Go Krolem ,by na całym swiecie mogło byc zaprowadzone Jego Krolestwo... Rozalia mowi,,..Pan Jezus w szczególny sposob chce byc naszym Królem,tego On sobie zyczy ,przez Intronizację.." Oto frag.jednej z wazniejszych wizji w 1938r.,,ostoją sie tylko te panstwa ,w których bedzie Chrystus Królował,te panstwa i narody ,ktore nie podporzadkuja sie pod Jego panowanie ,zginą.Tylko te panstwa nie zginą ,ktore będa poddane Jezusowi przez Intronizację,które uznaja Go Królem i Panem.
11 miesięcy temu / gosc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.