DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To wszystko co się dzieje w Watykanie tylko pokazuje, jak diabelstwo rozciągnęło swoje macki i próbuje przejąć władzę nad Kościołem. Teraz popatrzmy z jakimi siłami musi ścierać się papież Franciszek. Do tego jeszcze tabloidy umiejętnie manipulują wypowiedziami Papieża, chcąc podzielić Kościół. I wielu daje się podpuścić. Modlitwa, modlitwa i jeszcze raz modlitwa jest potrzebna za Kościół i Papieża.
ponad 4 lata temu / Maria
 
Warto zapytać "za ile?" i kto te osoby opłaca? Są kobiety do wynajęcia, a także takie które nawet palcem w bucie nie kiwną jeśli nie jest to związane z konkretnym szmalem. Młodym wciskają ciemnotę o wielkich lewackich ideach, a potem "robią" z nich tanich zbrodniarzy własnej kultury.
ponad 4 lata temu / vat
 
"Mówią nam, że święcenia kapłańskie kobiet są wykluczone. Jeśli chcą, żebyśmy to stanowisko zaakceptowały i je szanowały, to musimy widzieć, że w każdej innej sytuacji istnieje pełny i równy udział kobiet w przywództwie w Kościele, że wszystkie stanowiska niewymagające święceń są zajmowane po równo przez kobiety i mężczyzn ? podkreślała Beattie. ? Chciałabym marzyć o Kościele, który głosi pełną równość i godność mężczyzn i kobiet, jako stworzonych na obraz Boga, Kościele będącym latarnią morską dla świata ? dodawała." - Dlaczego te baby wiecznie mówią w imieniu wszystkich kobiet. Nie wszystkim marzą sie funkcje zajmowane przez mężczyzn. Jaka to tolerancja i równość jesli trzymajac mnie z tyły za kark zmusza do kiwania głową "tak,tak" Kiedy te o przerośnietej ambicji babsztyle zrozumieją, że ich prAgnienia nie sa moimi. A jesli bez mojej zgody to robia to, to żadna tolerancja a przymus. PRZYMUS KOBIET PRZEZ ZIDIOCIAŁA EUROPE.
ponad 4 lata temu / blanka
 
Cieszę się, że kardynał Ravasi i jego Rada nie miała z tym nic wspólnego. Ale ktoś je tam wpuścił, ktoś pozwolił na ten sabat. KTO????!!!
ponad 4 lata temu / Marguar
 
Szkoda słów na to co teraz się wyprawia w Watykanie. Taka konferencja nie powinna mieć w ogóle miescja. Wszystko co kiedyś dawało pewność i jedność Kościoła, wiary, pewnych fundamantów, poprostu się rozpada. Jak tak dalej będzie to Kościół przestanie być ostoją, pewną stałą w tym szalenie zmnieniającym sie (na gorsze) swiecie.
ponad 4 lata temu / Teresa
 
ciemnotę i zabobon do Watykanu zaproszono ?! może jeszcze na konferencje powinni zaprosić wróżki ?
ponad 4 lata temu / Polon
 
@ks.Bogdan: a jak ksiądz podchodzi do warunku odpustu "modlitwa w intencjach papieża"? Skoro ksiądz uważa że Franciszek jest taki zły, to zapewne ksiądz także uważa że papież ma złe intencje? I co w związku z tym - modli się ksiądz w intencjach Franciszka, czy woli ksiądz nie korzystać z odpustów by nie modlić się w podejrzanych intencjach?
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
największym skandalem jest Franciszek w Chrystusowym Kościele.
ponad 4 lata temu / ks.Bogdan
 
@FrelMil: no tak, Kościół Chrystusowy jest wrogiem feministek, więc nic dziwnego że feministki chcą Go zwalczać, ewentualnie niektórych Jego wyznawców nawrócić ;)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Czy forowana przez Tygodnik Powszechny,Pani Elżbieta Adamiak,gorąca wyznawczyni Teologii Feminizmu,wzorowanej na skompromitowanej latynoskiej Teologii Wyzwolenia,łączącej naukę o Panu Bogu z marksizmem,brała udział w tej Konferencji ?
ponad 4 lata temu / Stanislaw
 
Trzeba dobrze poznać wroga by móc go zwalczać. A może uda się niektóre nawrócić?
ponad 4 lata temu / FrelMil
 
Przykro czytać. Aż trudno dopuszczać wnioski z takich wydarzeń. Kim są niektórzy w Watykanie.
ponad 4 lata temu / pol
 
A co na to Franciszek?
ponad 4 lata temu / Leo
 
Brak słów. Oblubienica Chrystusa jest rozdzierana, poniewierana, ale Pan Jezus obiecał, że bramy piekielne Kościoła nie przemogą, trzeba się mobilizować, słać listy, modlić, współcierpieć i modlić się, że niedługo się skończy to cierpienie.
ponad 4 lata temu / stoLica
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.