DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

To nie edukacja, to ideologia! Światowej sławy psycholog o seksedukacji w kanadyjskich szkołach

To nie edukacja, to ideologia! Światowej sławy psycholog o seksedukacji w kanadyjskich szkołach
Jordan Peterson fot. YouTube/The Rubin Report

Jeżeli się nie postawicie, zepchną was do kąta (…) w momencie wyrażenia otwartego sprzeciwu może się okazać, że otrzymacie więcej wsparcia niż wam się wydaje – z takim przekazem zwrócił się do kanadyjskich rodziców w sprawie propagowania edukacji seksualnej Jordan Peterson, światowej sławy psycholog.

 

Peterson w rozmowie z Tanyą Granic Allen, kandydatką na fotel lidera Partii Konserwatywnej w Ontario wskazał, że liberalna forma seksedukacji w szkołach nie ma nic wspólnego z edukacją. W jego przekonaniu jest to forma propagowania określonej ideologii. Nowa forma edukacji seksualnej została wprowadzona przez liberalny rząd premier Ontario Kathleen Wayne.

 

– To rodzice powinni decydować co jest ważne dla dzieci – wskazał psycholog. – Ludzie propagujący tego typu agendę należą najczęściej do zdecydowanej mniejszości. Są bardzo hałaśliwi i doskonale zorganizowani. Jeżeli się nie postawicie i nie zrobicie z tym porządku, zwłaszcza w obronie waszych rodzin, to nie dziwcie się, że zjawisko to będzie się powiększać – alarmował profesor.

 

Peterson nie zgadza się, aby liberałowie uzurpowali sobie prawo do określania istoty ludzkiej według ich własnych przekonań. Według profesora, promocja tego typu zachowań, zwłaszcza w szkołach, to nie edukacja lecz propagowanie ideologii.

 

– Najgorsze w tym wszystkim jest przekonanie, że nie ma związku pomiędzy płcią biologiczną a społeczną, niektórzy idą jeszcze dalej wskazując że nie istnieje coś takiego jak płeć biologiczna. Dla mnie jest to fałszywa doktryna – wskazał Peterson.

 

Tanya Granic Allen jest faworytką do wygrania przyszłych wyborów na premiera Ontario. Zapewnia, że w przypadku wygranej zastąpi obecna formę edukacji seksualnej taką, która będzie odpowiednia do wieku dzieci, nie będzie ich seksualizować w żadnym stopniu oraz będzie akceptowalna dla rodziców.

 

 

Źródło: Lifesitenews.com

PR

 

 


DATA: 2018-02-21 14:20
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Chwała Mu! Ale chyba nie trzeba być "światowej sławy" by to wiedzieć.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Tak się cieszę, że Jordan Peterson nareszcie trafił do Pch24! Jego wykłady na YouTube mają setki tysięcy wejść Jego krytyka poprawności politycznej nie ma sobie równych. Pojawiły się już skróty jego wykładów z polskimi napisami, polecam.
ponad 1 rok temu / eMGa
 
Ale to oni mają kontakty u władzy, i media.
ponad 1 rok temu / PK
 
No właśnie, gdyby wyszły, to by zmiażdżyły. Podobnie, gdyby zagłosowały na prawicę, to lewackie chore idee odeszłyby w zapomnienie. W takim razie czemu nie wychodzą, czemu nie głosują?
ponad 1 rok temu / do jb
 
podzielam słowa Pana profesora. to jest prawda w Polsce również widzimy to zjawisko, normalnych rodziców jest miażdżąca większość tych którzy chcą seksualizacji swoich dzieci ...garstka ale prawdą jest ze sa dobrze zorganizowani, mają środki na realizacji swoich chorych celów. przykładem "czarne marsze". Prawdziwe Polskie kobiety gdyby wyszły z domów zmiażdżyły by większością uczestniczki "czarnego marszu".
ponad 1 rok temu / jb
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.