Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2020 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

To nie była akcja polityczna. Rozmowa z inicjatorami modlitwy za Arcybiskupa [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

My, jako małżeństwo, wraz z niewielką grupą przyjaciół, rozesłaliśmy smsy i mejle oraz drogą facebookową poinformowaliśmy ludzi, że będzie modlitwa. I to poszło. Oddaliśmy całą sprawę Matce Bożej, a dla niej nie ma rzeczy niemożliwych – mówi w rozmowie z PCh24TV Beata Walusiak. – Zainspirowaliśmy ludzi do działania. Chwała Bogu, że to w ten sposób się odbyło – dużo ludzi uznało, że to jest także ich akcja – dodaje Dariusz Walusiak. Z organizatorami modlitwy w intencji arcybiskupa Marka Jędraszewskiego rozmawia Michał Wałach.

 

 

MUREM ZA ARCYBISKUPEM JĘDRASZEWSKIM – PODPISZ PETYCJĘ

  

  


DATA: 2019-09-05 08:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Serdeczne Bóg Zapłać Pomysłodawcom i Organizatorom tego Wydarzenia Modlitewnego - oby Łaska Pańska pozwoliła im wykrzesać jeszcze niejedną Iskrę rozgrzewającą serca..
5 miesięcy temu / tak sobie
 
A dlaczego musimy sie tłumaczyć czy to była akcja polityczna czy nie była. Jesteśmy u siebie, i sodomitom nie będziemy sie tłumaczyć.
5 miesięcy temu / Mirrro
 
Cała ta zaraza popierana jest przez państwo. A więc, chcąc nie chcąc, każde wystąpienie przeciw zarazie jest działaniem politycznym.
5 miesięcy temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.