DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

„To nie był wypadek”. Minister Antonii Macierewicz o katastrofie smoleńskiej

„To nie był wypadek”. Minister Antonii Macierewicz o katastrofie smoleńskiej
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: By English: See OTRS ticket for details. (Own work) [CC BY-SA 2.5 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5)], via Wikimedia Commons

Wszystkie wyniki badań, którymi dzisiaj dysponujemy, pozwalają z pewnością stwierdzić, że to nie był wypadek – powiedział o katastrofie smoleńskiej w Telewizji Republika minister obrony narodowej Antoni  Macierewicz. Polityk PiS zapewnił ponadto, że sprawę wyjaśniania okoliczności zdarzeń z 10 kwietnia 2010 roku doprowadzi do końca.

 

W rozmowie z Telewizją Republika szef MON zapowiedział opublikowanie raportu dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Spodziewa się przy tym dezinformacji i ataków na członków komisji tworzącej raport. Odtworzenie prawdy jest trudne z powodu zmarnowania pierwszych dni po 10 kwietnia roku 2010.

 

Kilka pierwszych dni po katastrofie smoleńskiej zostały zmarnowane. Pierwsze dowody zostały zwyczajnie utracone przez polskich „specjalistów”. Olbrzymia ilość materiału dowodowego, który pozwala przedstawić przebieg wydarzeń, jest w naszych rękach. Powoli komisja dochodzi do oryginalnych, pierwotnych, wyjściowych zapisów czarnych skrzynek — w szczególności polskich czarnych skrzynek – powiedział Antonii Macierewicz.

 

Dysponujemy kluczowym materiałem dowodowym, który pozwoli dokładnie stwierdzić, co zaszło 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem. Wszystkie wyniki badań, którymi dzisiaj dysponujemy, pozwalają z pewnością stwierdzić, że to nie był wypadek – dodał polityk PiS.

 

Będziemy świadkami olbrzymiej ilości dezinformacji oraz olbrzymiej ilości ataków na członków komisji. Zapewniam, że doprowadzę do końca to zadanie. Raport zostanie państwu przedstawiony, będzie on w pełni wiarygodny, oparty wyłącznie na materiałach dowodowych. Nie na bzdurach, ale na prawdzie – zauważył szef MON.

 

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

MWł

 

 


DATA: 2017-11-30 12:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Obawiam się, że dowody w tej sprawie są wątpliwej jakości i niewystarczającej ilości, aby można było bez żadnych wątpliwości coś stwierdzić jednoznacznie! I nie jest to wina obecnie pracującej komisji lecz poprzedniej ekipy rządzącej Polską a także władz rosyjskich, które po prostu nie chciały wyjaśnienia tej katastrofy.
ponad 2 lata temu / reakcjonista
 
To dobra, konretna i klarowna zapowiedz Ministra MON Antoniego Macierewicza. Zapowiada wprost iz zgromadzone dowody, potwierdzaja w Smolensku zdarzenia inne niz wypadek! To szokujace wiadomosci w wymowie politycznej i historycznej! W obliczu istnienia powaznych dowodow, musza zostac jednak ujawnione! Nie mozemy jako narod od tego uciec, precz z tchorzostwem! Niech ma nas Bog w swej opiece.
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Najważniejsze to gonić króliczka. "Wiem, ale nie powiem."
ponad 2 lata temu / aaa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.