Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

To my, Kościół, jesteśmy numerem jeden. I pokonamy homoherezję [VIDEO]


Głosić prawdę o tym, czym jest Kościół stanowi obowiązek każdego katolika. Zapraszamy na program „Vortex” Michaela Vorisa. Polskie napisy po włączeniu. Video publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com.


DATA: 2019-01-21 12:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Bardzo ODWAŻNE i buńczuczne STWIERDZENIE> To my, Kościół, jesteśmy numerem jeden. I pokonamy homoherezję. Słowo >MY< jest bardzo mylące. To Papież i hierarchia stoi przed tym słowem >my< i ma władzę do ROZSTRZYGANIA co jest słuszne i JAK NALEŻY POSTĘPOWAĆ. Na dzisiaj mamy pełne otwarcie na duszpasterstwo homosex., LGBTQ - tzw. wspólnoty katolickie homosex.- tęczowa rybka. Już mamy katolików postępowych a teraz będzie dalszy postęp w akceptacji zboczeń od natury o czym informuje doradca papieża x. James z Watykanu. Niezadowolonych lub myślących inaczej usunie się na >PERYFERIA
2 miesiące temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.