DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ohyda spustoszenia
7 miesięcy temu / Modry
 
Tyle tu rozważań nad wydarzeniami historycznie minionymi.Jednak Lenin i ustrój pseudomarksistowskich w ZSRR pozostawił jakby nie było ślad w przemianach polityczno-społecznych na ziemi.Czego już obecne pojękiwania oraz burczenia nie odmienią.Widocznie w ciągu ewolucyjnym postępu cywilizacyjnego musiał być taki fakt.
ponad 1 rok temu / nn
 
Nie jest tajemnicą, że Ulianow był pederastą - dowodzą tego listy wymieniane między nim i jego męskimi kochankami, choćby Trockim.
ponad 1 rok temu / Hanys
 
Lenin został wysłany do Rosji pociągiem przez niemiecką masonerię, za którą stała również masoneria angielska. Otrzymał ogromne wsparcie finansowe na swoją ludobojczą działalność od środowisk masońskich całego świata. I WŚ została wywołana w celu likwidacji wszystkich monarchii europejskich. Jedyne monarchie które miały się ostać jak np. brytyjska, duńska same są głęboko masońskie i stoją na czele wszystkich organizacji zrzeszających wrogów Kościoła katolickiego. Wystarczy obejrzeć nagrania z obchodów 300-lecia powstania/zjednoczenia masonerii. I WŚ zgodnie z planem spowodowała wymordowanie wielu katolickich i protestanckich Europejczyków a przede wszystkim wzmocnienie się bolszewików i amerykańskiego FED. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej powstały w założeniu jako państwo masońskie, są nim do dziś i nie można się dziwić ich antyBożym i antyludzkim zachowaniom wobec państw chrześcijańskich a głównie katolickich jak Polska. Czy pismo "Arcana" współpracuje
ponad 1 rok temu / wert
 
Na,malej,stacji,wiosce Poronin kazali,mi,ten,wiersz,na,akademi,gadac
ponad 1 rok temu / Nowa
 
Komunizm ideologiczny,a komunizm stosowany w Rosji to dwa różne pojęcia.Komunizm zastosowany w ZSRR przedstawił praktyczne zastosowanie ideologii wypaczonej,gdy go zastosuje się dosadnie na zasadzie dyktatury sadystyczno-terrorystycznej.Wszelkie rozważania czasu minionego w obecnym pojęciu są tylko własnymi mniemaniami historyków,którzy starają się pokazać swoje racje o znajomości rzeczy zaistniałej,ale już utrwalonej w historii dziejów i ich gdybanie nie zmieni zaistniałych faktów.O wym czasie nie zaistniała żadna siła na świecie,która by zapobiegła przemianom ustrojowym w ZSRR.Świat tylko przyglądał się poczynaniom satrapów komunistycznym w tym kraju,opierającymi się na ideologii marksistowskiej w swoim stylu.Dopiero zmęczenie tkanki ustrojowej spowodowało przemiany polityczne w ZSRR.Choć jakieś cząstkowe sentymenty jednak pozostały w narodzie Rosyjskim.Wszelkie porównywania rzeczywistości dotykalnej z mitycznymi pojęciami są mrzonkami zakrawającymi na naiwność.
ponad 1 rok temu / nn
 
Owszem teoria niczego sobie, akademicka. Sądzę, że proza życia jest tu prostsza ale w iście szatańsko inteligentny sposób przeprowadzona. Błędem jest rozpatrywać działania Lenina z perspektywy Naszej cywilizacji, tak jakoby to bydle do niej należało. Zło, które rozpętał nie jest efektem "błędów i wypaczeń" jego osobistych przekonań czy wizji "nowego świata". To nie tak. Nie jest tak, że, jak wielu mniema, chciał dobrze ale mu nie wyszło no bo... Błąd. Sądzę, że tow. Ilicz Lenin to jednak "płotka", gruba, ale jednak płotka. Wszystko co robił i mówił było wyreżyserowane a scenariusz pisali Ci, którzy za to płacili, czyli...tłusta finansjera. Lenin to ważny "frontowy figurant i zawiadowca", jednak prawdziwych zbrodniarzy należy szukać w New York i City of London. Socjalizm i jego mutacje nie jest też żadnym światopoglądem, ma tylko tak wyglądać i pełnić taką rolę dla opętanych idiotów. Socjalizm jest taktyką walki z chrześcijańską cywilizacją i tylko taktyką.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że komunizm jest z Piekła rodem, to po przeczytaniu tego wywiadu chyba wszystko jasne.
ponad 1 rok temu / Tadam????
 
Na zachód z sowietów popłyneły pieniądzze wspierające bohemę i jej twórczość dzis zwaną nowoczesną i postepową. Sponsorki - kochanki , sponsorzy - kochankowie utrzymywali twórców degeneratów, organizowali wystawy i kupowali wytwory - dieła. Tak powstała nowoczesna sztuka i jej kierunki XX wiecznee.
ponad 1 rok temu / akm
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.