DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 


Polonia Christiana nr 23  >   TEMAT NUMERU: MADE IN CHINA

Rozmowa z Reggie Littlejohn

To jest zbrodnia przeciwko ludzkości!


Pani Mecenas, jak to się stało, że zajęła się Pani polityką jednego dziecka w Chinach?

– Jako adwokat pomagałam w latach dziewięćdziesiątych uciekinierce z Chin. Została ona tam przymusowo wysterylizowana i była prześladowana tylko dlatego, że była chrześcijanką. W ten sposób poznałam rzeczywistość polityki jednego dziecka i uświadomiłam sobie prawdziwą wojnę komunistycznego reżimu z kobietami i dziećmi.

Chiński reżim chwali się, że od czasu wprowadzenia polityki jednego dziecka w roku 1979 uniknięto czterystu milionów narodzeń. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości.

Powyższy tekst jest tylko FRAGMENTEM artykułu opublikowanego w magazynie "Polonia Christiana".

zamów e-wydanie   zamów wydanie papierowe
 

Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 

 

Trwający wciąż i mierzony już w miesiącach, choć złagodzony reżim sanitarny przynosi zmiany w wielu dziedzinach naszego życia, także praktykach religijnych. Dotyka również tego, co w ludzkiej pobożności najwznioślejsze – Komunii świętej i sposobu jej przyjmowania.

 
 

Język posiada zdumiewającą moc kształtowania rzeczywistości, często w niedostrzegalny sposób. Doskonale zdają sobie z tego sprawę przedstawiciele lewicy. Stąd też bierze się ich dążenie do przekształcania znaczenia słów, a następnie świata.

 

Trudno przedstawić straszną epidemię zła, którą zieją kina, afisze, wystawy, kabarety, książki, gazety, ilustracje. Proszę przejrzeć statystykę chorób wenerycznych, a stanie przed nami obraz zła, niweczącego zdrowie i szczęście jednostek, rodzin, państw, religię, moralność. Kto może przyjść nam z pomocą? Kto potrafi przeciwstawić się temu prądowi? Kto uratuje tonących w bagnie rozpusty? Nikt inny, jeno Najświętsza Panna, Virgo Immaculata?!

 

1505 – na sejmie radomskim uchwalono konstytucję Nihil novi. Stanowiła ona akt kończący proces formowania dwuizbowego sejmu walnego Korony Polskiej. Od tej pory w systemie ustrojowym dawnej Polski miejsce naczelne zajął sejm walny (obradujący z udziałem króla, senatorów i izby poselskiej) jako władza prawodawcza.

 

Stany Zjednoczone zerwały relacje ze Światową Organizacją Zdrowia. Jak poinformował prezydent USA Donald Trump, to efekt poddania się przez WHO kontroli Chin.

 


Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.