DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Cyraniusz, proszę darować sobie takie szantaże emocjonalne i proszę mnie nie obrażać.
2 miesiące temu / Elżbieta
 
To policja nie ma pałek, gazu, armatek wodnych, aby rozgonić to całe towarzystwo? Chcecie zachodniej demokracji to wystarczy zobaczyć jak francuska policja rozprawia się z demonstrantami. Może czas z nich wziąć przykład.
2 miesiące temu / Ignis
 
@Elżbieta - oddając głos nieważny popchnęłaś polskie dzieci pod autobus LGBT, na szczęście tacy ludzie jak ja to uniemożliwili. Dezercja na wojnie jest zdradą.
2 miesiące temu / Cyraniusz
 
Na filmie widać,iż aktywiści LGBT+ to jeszcze "nieopierzone żółtodzioby" kto im tak w głowach namieszał i nimi się bawi i steruje?
2 miesiące temu / t
 
@czytelnik, rozumiem że popierasz te wszystkie parady zboczeńców, którzy demoralizują nasze dzieci i rodziny, poczytaj trochę książek historycznych, wtedy zmienisz zdanie na ten temat
2 miesiące temu / jula
 
Policja obecnie stała się narzędziem politycznym, zamiast bronić obywateli broni interesu partii, czy czegoś to nam nie przypomina?
2 miesiące temu / Janek
 
po pierwsze - jest art. 223 KK, po drugie - co to za policja, która pozwala sobie wchodzić na głowę, na przypadki zagrożenia zostali wyposażeni w broń. A tak na marginesie,ciekawe, że jeszcze nie zrobiono policyjnego nalotu na tą kamienicę, którą nielegalnie okupuje to środowisko - prawda ?
2 miesiące temu / tak tylko
 
Sz p protestujący,chciałbym zobaczyć jak idziecie z tęczowa flaga np zawiesić ja na synagodze,albo meczecie,wtedy uznał bym Was za bohaterów,ale nie tam nie pójdziecie bo dobrze wiecie co by was tam spotkało,a katolików można opluwać,bo jesteście pewni,że nic wam nie grozi tacy z was bohaterowie,jesteście poprostu tchorzami,i tyle pozdrawiam
2 miesiące temu / Kazimierz
 
To, co napisałam niżej jest cytatem z T.Terlikowskiego. Ja też się z tym nie zgadzam, podobnie jak Panowie, którzy wyrazili swoje zdanie, za co dziękuję. @Michu. domyślam się, że Pan pisze o tej połowie wyborców Konfederacji stojącej po lewackiej stronie, mając w pamięci głosowanie na Trzaskowskiego. To nie fair. Po pierwsze nie był to wolny wybór, ale wymuszony obecnością kontrkandydata na którego nie chcieli zagłosować. Gdyby wybór był między Bosakiem a Trzaskowskim, to wybraliby Bosaka. To znaczy, że nie są po lewackiej stronie. Po drugie nie jest prawdą, że była to połowa. Tak mówią jakieś dziwne statystyki nie wiadomo na jakiej podstawie. Było bardzo wiele osób takich jak ja, które oddały głos nieważny. Ja nie znam ani jednej osoby z mojego otoczenia, która w pierwszej turze głosowała na Bosaka, a w drugiej na Trzaskowskiego. Wszyscy głosowali na Dudę. Rozmawialiśmy o tym po wyborach, żeby nie wpływać na swoje decyzje. Czyli większość głosowała na Dudę.
2 miesiące temu / Elżbieta
 
@anty a co zrobisz z osobami o innej orientacji? Elektrowstrząsy a jak nie podziała to rozstrzelanie lub izolacja? No normalnie III Rzesza się przypomina
2 miesiące temu / Czytelnik
 
Jakieś jaja. A gdyby na ulicy Solec było ich jeszcze więcej? Kpicie?
2 miesiące temu / bob
 
@Elżbieta- gdy nadciąga burza nic nie da udawanie ,że jej nie ma !!. Nie my zaczęliśmy tą wojnę cywilizacyjną i obyś nie obudziła się gdy założą ci pętlę na szyję.
2 miesiące temu / Darius
 
Biorąc pod uwagę jakim potencjałem ludzi, sprzętu i realnej gwarancji nietykalności dysponuje policja to sposób zatrzymania był kompromitacją. Jeśli nie potrafią sobie poradzić z tak mierną ekipą to raczej liczmy na siebie.
2 miesiące temu / Tolek
 
@czytelnik, POLSKA - strefa wolna od lgbt i tak ma być, jeśli chcemy ocalić nasz naród
2 miesiące temu / anty
 
@Elżbieta środki nie są przesadne, tylko zbyt łagodne! Jak tego nie zastopujemy, to niedługo rozwalą wszystko w imię wolności słowa i walki z nienawiścią. To co piszesz taki przekaz ma platforma. Mówią o przesadnych środkach. Dzicz dewastuje miasto pluje na świętości ten przestępca pobił prolivera i rozwalił samochód. Powinien siedzieć. Sodomici tańczący na pomnikach też do paki, grzywnę zapłaci za nich soros. Nie zyskają męczenników, chyba tylko w swoich chorych oczach. Tak myśląc należałoby zlikwidować więzienia, bo np. morderca siedzący 25 lat to dopiero męczennik i wzór dla przestępców. Wojna światopoglądową jest ostra i ma być jeszcze ostrzejsza, jeśli chcesz się odróżniać od LGBT. Na zachodzie tolerowano to zjawisko akceptowano i teraz są w kościołach dyskoteki. Trzeba walczyć ze złem albo stać się jego częścią. Połowa wyborców konfederacji stoi po lewackiej stronie. Gowin też jest chwiejny. PiS i Narodowcy myślą po polsku.
2 miesiące temu / Michu.
 
Najpierw rząd i policja hodują takich bandytów, chronią ich i pozwalaja na wszystko, a jak urosną w siłę to płacz i rozpacz? Co to za tłumaczenie że mogli być ranni policjanci? Jak ktoś podnosi ręke na funkcjonariusza, to chyba są przepisy pozwalające spacyfikować taką osobę? Przecież policja ma odpowiednie narzędzia, a nawet poczyniono ostatnio znaczne zakupy takich środków. Trzymane są w zanadrzu na niewinnych obywateli?
2 miesiące temu / 123
 
"Michała Sz. określającego się jako kobieta o pseudonimie Margo" Wymagamy poszanowania dla naszych uczuć i wiary, a jednocześnie nie akceptujemy, że ten człowiek czuje się kobietą. Czy jest nią biologicznie? Najprawdopodobniejja w majtki nie zaglądałem nie, ale czy to powód, żeby nie uznawać tego, w co wierzy?
2 miesiące temu / Izajasz
 
Co Państwo sądzicie o tym co napisał na Facebooku Tomasz Terlikowski? Ma rację? Zamieszki, afera z, jak się wydaje, przesadnymi środkami zapobiegawczymi, zrobienie z walki z lewicowymi ideologiami elementu polityki rządu na dłuższą metę służy głównie lewicy. Lewica w ten sposób zyska "męczenników i symboliczne momenty integracji", a instytucje międzynarodowe dowód, że "w Polsce łamane są prawa człowieka i niszczona wolność. Z perspektywy obrony życia i rodziny nic zaś to nie zmieni, a może nawet przyspieszy proces zmiany. W takich sytuacjach trzeba niezwykle dużo rozsądku, ostrożności i unikania pokazówek. A dodatkowo ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy w sytuacji kryzysu gospodarczego, jest ostra a w taką fazę ona wchodzi, także na skutek działań skrajnej lewicy wojna światopoglądowa. Na niej nie zyska ani rodzina, ani Polska
2 miesiące temu / Elżbieta
 
Ale jak był protest przeciwko więzieniu dla tego aktywisty i podczas tej nocy zatrzymano, pobito 48 osób bezprawnie na ulicy przez policję to nagle wielkie milczenie?
2 miesiące temu / Czytelnik
 
Przyjedzie islam, to najpierw za nich się zabierze... Popatrzymy na odwagę LGBT
2 miesiące temu / Tomb
 
Oblicze tych ludzi oddaje porównanie, gdzie oni byli, gdy w więzieniach siedzieli Polacy ZA NIC!? Gdzie ich protesty przeciw zbrodniom policyjnym?! Gdy rządy niszczą podstawy bytu Narodu polskiego . . . Oni bronią zboczeńców - czy można niżej upaść?!!!
2 miesiące temu / AndrzejBR
 
Dewastują , opluwają, poniżają policję, profanują pomniki symbole i rzekomo walczą z nienawiścią. Bezczelność totalna. Czas na ekskomunikę tych fanatyków i katolikopodobnych tzw otwartych jak Hołownia, który protestuje przeciw aresztowaniu chłopa podającego się za Małgorzatę... Należy skończyć z mitem ponad 90% katolików w Polsce.Z Hołowni i wyborców platformy tylko szkody dla Polski i Kościoła.
2 miesiące temu / Michu.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.