Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

„To jest socjalizm i lewacka ideologia”! Łukasz Warzecha komentuje „Piątkę dla zwierząt”


Odtwórz w YouTube
 

Prawo i Sprawiedliwość brnie w lewacką ideologię. Rządząca partia bez żadnych podstaw merytorycznych chce zakazać hodowli zwierząt na futra - tylko po to, by uraczyć osobiste predylekcje swojego prezesa, a poza tym zdobyć poklask lewicującej młodzieży. Dlaczego ugrupowanie, które próbuje uchodzić za prawicowe, realizuje agendę polityczną spod znaku socjalizmu? O tym mówi red. Łukasz Warzecha w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 

 

Na zdjęciu użyto fotografię:Fotograf:Arkadiusz Lawrywianiec/Archiwum:Forum

 

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To nie ma nic wspólnego z socjalizmem. Za czasów socjalizmu priorytetem był wzrost produkcji rolnej, w tym i mięsa.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Prawo i Sprawiedliwość brnie w lewacką ideologię. - Pytanie : Czy TYLKO p. Warzecha i p. Lisicki ma ODWAGĘ to powiedzieć publicznie ? Nic dziwnego, że nie zapraszają ich do publicznej zidiociałej tv p. Kurskiego.
1 miesiąc temu / iskierka
 
Te lewackie pomysły PiS źle się skończą. Razem z lewactwem bronią zwierząt, a nie chcą obronić dzieci przed urodzeniem, które są podejrzane o chorobę. Tu wychodzi cała prawa o PiS. Lewacko - libertyńskie pomysły na człowieka i życie społeczne.Niby chodzą do kościoła, ale ważniejsze dla nich zwierzątka niż bezbronni ludzie! HIPOKRYCI! Za chwile razem z Nowacką będą wyprowadzać religię ze szkół, żeby nie drażnić lewactwa!Nawet super narodowe państwo bez podłoża wiary nigdzie nie zajedzie. Narodowy kapitał i rozkręcona gospodarka zaprowadzą do nikąd, jak nie będzie solidnej podstawy wiary - a ta wymaga ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, a nie zabawy w ekologię i użalania się nad losem zwierzątek.Taka jest hierarchia stworzenia.To lewactwo czyni zastępczą religię z ekologii i ubóstwia zwierzęta, świat przyrody, a postponuje człowieka stworzonego - jako jedyne dzieło na obraz i podobieństwo Boga, obdarzonego duszą nieśmiertelną.
1 miesiąc temu / Kazek
 
Pora na precyzyjne wyrażanie się - nie zwierząt tylko wybranych kręgowców. Glisty ludzkie, bąblowiec, tasiemiec, motylica wątrobowa - to też zwierzęta. Będziemy dbać o ich dobrostan? Naprawdę? Jacyś chętni?
1 miesiąc temu / Jot
 
Kolejny raz muszę zgodzić się z Panem Warzechą, PIS zdecydowanie skręca w stronę lewactwa, lizusostwa, wazeliny i masońskich fascnacji władzą nad niewolnikami! Boże, chroń Polskę!
1 miesiąc temu / Jac61
 
Pan Kaczyński i jego partyjka są u mnie już całkowicie skreśleni. Zwierzątka ważniejsze od ludzi, tak się nimi przejmują, ale mordowane dzieci nie ruszają ich sumień.
1 miesiąc temu / Gość
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.