DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To nie ma nic wspólnego z socjalizmem. Za czasów socjalizmu priorytetem był wzrost produkcji rolnej, w tym i mięsa.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Prawo i Sprawiedliwość brnie w lewacką ideologię. - Pytanie : Czy TYLKO p. Warzecha i p. Lisicki ma ODWAGĘ to powiedzieć publicznie ? Nic dziwnego, że nie zapraszają ich do publicznej zidiociałej tv p. Kurskiego.
1 miesiąc temu / iskierka
 
Te lewackie pomysły PiS źle się skończą. Razem z lewactwem bronią zwierząt, a nie chcą obronić dzieci przed urodzeniem, które są podejrzane o chorobę. Tu wychodzi cała prawa o PiS. Lewacko - libertyńskie pomysły na człowieka i życie społeczne.Niby chodzą do kościoła, ale ważniejsze dla nich zwierzątka niż bezbronni ludzie! HIPOKRYCI! Za chwile razem z Nowacką będą wyprowadzać religię ze szkół, żeby nie drażnić lewactwa!Nawet super narodowe państwo bez podłoża wiary nigdzie nie zajedzie. Narodowy kapitał i rozkręcona gospodarka zaprowadzą do nikąd, jak nie będzie solidnej podstawy wiary - a ta wymaga ochrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, a nie zabawy w ekologię i użalania się nad losem zwierzątek.Taka jest hierarchia stworzenia.To lewactwo czyni zastępczą religię z ekologii i ubóstwia zwierzęta, świat przyrody, a postponuje człowieka stworzonego - jako jedyne dzieło na obraz i podobieństwo Boga, obdarzonego duszą nieśmiertelną.
1 miesiąc temu / Kazek
 
Pora na precyzyjne wyrażanie się - nie zwierząt tylko wybranych kręgowców. Glisty ludzkie, bąblowiec, tasiemiec, motylica wątrobowa - to też zwierzęta. Będziemy dbać o ich dobrostan? Naprawdę? Jacyś chętni?
1 miesiąc temu / Jot
 
Kolejny raz muszę zgodzić się z Panem Warzechą, PIS zdecydowanie skręca w stronę lewactwa, lizusostwa, wazeliny i masońskich fascnacji władzą nad niewolnikami! Boże, chroń Polskę!
1 miesiąc temu / Jac61
 
Pan Kaczyński i jego partyjka są u mnie już całkowicie skreśleni. Zwierzątka ważniejsze od ludzi, tak się nimi przejmują, ale mordowane dzieci nie ruszają ich sumień.
1 miesiąc temu / Gość
 
Pan prezes jest takim dobrym człowiekiem wyczulonym na los zwierzątek i jakoś ta dobroć zupełnie nie przeszkadza mu być nieczułym na los bestialsko mordowanych dzieci w łonach matek - ciekawa to niezmiernie konstrukcja psychiczna. Tak na prawdę o nic nie idzie jak tylko o władzę, wszystko żeby tylko zyskać poparcie dające głos w wyborach i utrzymać się u steru, bez względu na cenę, szkoda że spora część społeczeństwa tego nie rozumie i wciąż ślepo głosuje na PiS. Ten władzoholizm w dłuższej perspektywie jest szalenie niebezpieczny i szkodliwy dla naszego państwa i polskiej racji stanu.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Tyle było haseł, że władza, to służba ludziom, a tu się okazuje, że w wydaniu Oberprezesa to jednak służba zwierzętom - kosztem ludzi.
1 miesiąc temu / sp
 
Dziwię się prezesowi i premierowi, którzy chcą przez młokosa pozyskać krzykliwą wszędobylską młodzież. Nie wchodźcie na tę drogę.
1 miesiąc temu / Józef
 
Pozostał jeszcze prezydent A.Duda który przecież szukał pomocy na wsi w czasie wyborów prezydenckich i tą pomoc otrzymał.
1 miesiąc temu / Czesław
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.