Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2018 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

To będzie hit internetu! Pszczółka Maja i konik Filip o wyroku w sprawie Puszczy Białowieskiej


Nareszcie ktoś wyciągnął Polskę z zaścianka! Trybunał Sprawiedliwości UE odważną decyzją uratował Puszczę Białowieską przed ekozagładą. Wieść szybko rozeszła się po łące, a wszystkie żyjątka odetchnęły z ulgą. Z kornikiem drukarzem na czele.


DATA: 2018-04-18 17:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To jest kicz a nie hit! Satyrę też trzeba umieć zrobić z polotem.
3 miesiące temu / Stasiu
 
Patrząc na komentarze rzec można - dziś w Polsce - każdy zna się na wszystkim... Toż to obłęd! Dlaczego prof. biolog (zajmujący się kornikiem) jest postponowany przez jakiegoś "ekologa" który uwierzył, że jest zbawcą dla puszczy? Zatrważający jest ogrom tego właśnie typu postaw! Strach co będzie dalej!
3 miesiące temu / an
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.