DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie wstyd ci że produkujesz gazy cieplarniane - osobiście lub przez korzystanie ze zdobyczy techniki? Nie walczysz z tym?
ponad 5 lat temu / Do Wody
 
Niestety w w tym portalu "nie przechodzą" komentarze z linkami. Wyszukaj stronę Nauka o klimacie, pierwsza pozycja w ich dziale "Fakty i mity" to właśnie lista takich dowodów. Z odniesieniami do literatury, jak najbardziej.
ponad 5 lat temu / dowody
 
ja powiem, nie ważne, z jakiego powodu jest ocieplenie, uważam za totalną glupotę robienie z tego powodu tragedii, bo to nie jest tragedia, ale błogosławieństwo. cieplejszy klimat, więcej roślin, dłuższy okres wegetacyjny, mniej na ogrzewania, jednym słowem dobrobyt. a ci pierniczą, że to jakieś zagrożenie! jeśli nie potrafią sami się stuknąć w te swoje puste łby, może powinien ktoś zrobić to za nich.
ponad 5 lat temu / edek
 
@dowody: Nawet jeśli wpływ człowieka na klimat jest udowodniony, to nie ma jakichkolwiek dowodów na to że jest to wpływ ZNACZĄCY. A z tego wynika, że choćby się ekoprzygłupy zes... to i tak nic nie zmienią. Więc po co bezkrytycznie propagujesz bajania o ratowaniu klimatu? No chyba że masz jakiś biznes OZE i nabierasz frajerów np. na przydomowy wiatraczek?
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
@dowody: to podaj chociaż 3 z tej listy, wraz z odnośnikami do odpowiednich badań
ponad 5 lat temu / Paweł
 
Kiedyś byli tacy ,którzy twierdzili ,ze kamienie rosną w ziemi.Kto czytał Mein Kampf wie o co chodzi.
ponad 5 lat temu / Jan21
 
Wpływ człowieka na klimat jest udowodniony - jest cała lista empirycznych dowodów. Tylko Wam się nie chce przejrzeć nawet najprostszych podsumowań wiedzy na ten temat. Tylko bezkrytycznie propagujecie bajania jakiegoś publicysty. Bo publicyści to oczywiście najbardziej godne zaufania źródło informacji z dziedziny fizyki.
ponad 5 lat temu / dowody
 
Czy teraz statystyczny leming i koneser piwa z kiełbaską obudzi się i zrozumie cel likwidacji elektrowni węglowych w Polsce? Bo za 15 lat leming nie będzie miał za co żyć w letargu bezmózgowym a koneser piwa i kiełbaski pomarzy tylko o swym złocistym napoju ... :(
ponad 5 lat temu / Soplica
 
"zwolennicy hipotezy globalnego ocieplenia w Stanach Zjednoczonych podnieśli alarm...dlatego konieczne są natychmiastowe działania, by przeciwdziałać niekorzystnym procesom" - o tak. Ale chyba zapomnieli że istnieje natychmiastowe skuteczne działanie zmniejszające emisję CO2 przez nich - zbiorowe samobójstwo. Ach, prawda, przecież egoistyczni lewaccy hipokryci chcą żyć w dobrobycie, a pozbawiani życia mają być wszyscy inni tylko nie oni...
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.