DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Terroryzm budzi terroryzm, lewico. Nie boicie się o swoje „świątynie”? [OPINIA]

Terroryzm budzi terroryzm, lewico. Nie boicie się o swoje „świątynie”? [OPINIA]

Atakujecie nasze kościoły, bo ustanowiona przez waszego prezydenta Kwaśniewskiego konstytucja, zapewnia ochronę życia wszystkich ludzi. Terroryzujecie nasze matki i babcie chodzące do kościoła, bo wy nie możecie pozbyć się niekochanego dziecka. A co, jeśli ktoś na wasz miękki terroryzm również odpowie aktem mniej lub bardziej miękkiego terroru?

 

Drodzy lewacy, wy też macie swoje świątynie. Macie siedzibę „Gazety Wyborczej”, macie siedzibę „Newsweeka”, macie wystawny budynek TVN-u na Wiertniczej. Macie siedzibę Krytyki Politycznej, macie swoje kluby dla homoseksualistów, macie biura i lokale waszych posłów oraz waszych partii, macie budynki w których pracują organizacje walczące o „prawo do aborcji”, macie lokale wynajmowane przez ruchy LGBT i wiele innych miejsc.

 

To wasze świeckie świątynie. Wasze miejsca pracy – wy miejscami pracy nazwiecie atakowane od kilku dni pałace arcybiskupów, plebanie i kościoły. Lista waszej obecności publicznej jest długa, nie wypiszę jej całej, bo obawiam się, że mogłaby się stać niejako listą prospekcyjną dla tych, którzy nie wytrzymają waszej agresji, i podejmą rękawicę.

 

Oczywiście nie powinni tego robić. Po katolickiej stronie sporu nie znajdzie się nikt kto zachwali takie akty – to nas różni od Was, którzy dziś chwalicie barbarzyństwa i przestępstwo. Żaden katolik nie powinien pójść z odwetem do Was, agresywnie protestować pod domem Tomasza Lisa zachęcającego do tego samego pod domem Kaczyńskiego czy pod domami biskupów. Żaden katolik nie powinien pod domem Lisa czy Michnika, albo Dominiki Wielowiejskiej, krzyczeć tych ohydnych wulgaryzmów które wy wykrzykujecie. Żaden nie powinien wpaść do siedzib waszych redakcji, organizacji, biur poselskich i dewastować ich fasad i wnętrz, obrażając przy tym ich pracowników. Nie powinien oddawać tam moczu i chwalić się tym w internecie. Żaden biskup tego nie pochwali, nikt do tego nie zachęci, żaden kapłan, żaden katolicki redaktor czy lider opinii.

 

Bo my mamy inne metody, rodem z innych cywilizacji – choć to Wy będziecie wciąż powtarzać, że to my jesteśmy tą agresywną, fanatyczną stroną tej wojny, którą wypowiedzieliście polskim katolikom.

Ale dzisiejszy Kościół pogrążony jest w kryzysie, również duszpasterskim. Istnieją w nim siły nie do końca uformowane. A i również poza Kościołem nie brakuje ludzi tylko czekających na okazję do zadymy. Takich ludzi, których matka wróci dziś do domu zapłakana i przerażona tym, co spotkało ją w kościele.

 

Nie boisz się lewico, że właśnie ich sprowokujesz? Że lada dzień ktoś wpadnie do kościoła już nie z kartką papieru, krzykiem, głośnikiem, sprejem, ale z koktajlem Mołotowa? A potem to samo zrobi ktoś kto was nie lubi, ale z krzykiem wpadnie do jednej z redakcji i tego dnia – a może i wiele dni później – nie odbędzie się już np. codzienny „poranek” choćby znanej ze szczucia na Kościół stacji radiowej?

Czy wówczas też będziecie uzasadniali akty tego „miękkiego terroru”, które dziś wręcz gloryfikujecie? Nie boicie się, że terroryzm zrodzi terroryzm, skoro lewicowy guru Adam Michnik od lat powtarza, że nienawiść rodzi nienawiść?

 

O to, czy Boga się nie boicie, nawet nie pytam, szkoda klawiatury.

 

 

 

Krystian Kratiuk

 


DATA: 2020-10-27 08:23
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
18
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zgromadzenia pokojowe pod "świątyniami" lewicowymi są jak najbardziej wskazane. Kontrastem można skutecznie ukazywać prawdę.
2 miesiące temu / sp
 
Proszę, nawróćcie się, a miłosierny Bóg Wam wybaczy
2 miesiące temu / Dziecko boże
 
owszem terroryzm rodzi terroryzm -ten jest odpowiedzią na ten w jedwabnych rękawiczkach ,ciągle wypieracie
2 miesiące temu / hmm
 
Ok, żaden kapłan nie zachęci ani nie pochwali niszczenia ,,lewackich" posiadłości czy zastraszania albo innego wandalizmu. Ciekawe, bo grożenie ludziom śmiercią na ,,marszach niepodległości", palenie tęczowej flagi na ulicy, wyrywanie i ciskanie kostki brukowej, palenie rac i bicie ludzi są w porządku, tak? Kiedy robią to sebixy tzn. ,,polscy patrioci" to jest to ok? No troszkę podwójne standardy tu widzę.
2 miesiące temu / Z Polski A
 
Podkręcanie nienawiści to nie jest Boża droga.
2 miesiące temu / Dziecko boże
 
Nie boimy sie bo wiemy że prawdziwy katolik nadstawi drugi policzek i nie będzie sądził żeby samemu nie być sądzonym
2 miesiące temu / Lewica
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.