DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2018 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Terrorystka na etacie w londyńskim urzędzie. Nikt nie sprawdził przeszłości Etiopki

Terrorystka na etacie w londyńskim urzędzie. Nikt nie sprawdził przeszłości Etiopki
By Tarquin Binary (Own work) [CC BY-SA 2.5 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5)], via Wikimedia Commons
#TERRORYZM    #LONDYN    #URZĄD    #ZATRUDNIENIE    #MULUMEBET GIRMA    #ETIOPIA    #PRACA    #ZAMACH    #METRO    #SĄD    #WYROK

Mulumebet Girma z Etiopii, która została skazana za terroryzm na 10 lat więzienia bez przeszkód znalazła pracę w londyńskim urzędzie. Kobieta trafiła nawet na plakaty miejskiej kampanii informacyjnej. Nikt nie zweryfikował jej przeszłości.

 

Skrywaną przez Etiopkę historię ujawniła „The Sun”. Okazało się, że Mulumebet Girma została skazana na 10 lat więzienia za terroryzm. Kobieta opuściła więzienie po odbyciu pięciu lat kary i bez problemów znalazła pracę w Radzie Miasta Southwark w Londynie.

 

Kobieta została skazana za pomocnictwo w zamachu na londyńskie metro. W lipcu 2005 roku pomagała szwagrowi, który próbował zdetonować bombę w metrze. Potem umożliwiła mu ucieczkę do Brighton, skąd dostał się do Paryża.

 

Etiopka w przeszłości zajmowała się także modellingiem. Stąd też otrzymała ofertę udziału w miejskiej kampanii informacyjnej. Tak była terrorystka znalazła się na oficjalnych plakatach.

 

Nikt ze współpracowników nie wiedział, że pracuje z byłą terrorystką. Kobieta nie sprawiała problemów. Po ujawnieniu sprawy, Etiopka została zwolniona. Rzecznik urzędu zapewnił, że Girma Mulumebet nie miała dostępu do poufnych informacji, a na jej komputerze nie zostało znalezione nic podejrzanego.

 

Źródło: wprost.pl

MA

 

 

 


DATA: 2017-10-13 23:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Działania politpoprawnych "obywateli" prowadzą do absurdów. W imię "praw człowieka" łamane są prawa rdzennych mieszkańców - już nawet nie poszczególnych państw a całych narodów i całej Europy. Feminizm, LBGTQ, NWO, zrównoważony rozwój, agenda ONZ 2030, muzułmanizm itd. itp. - takie "wartości" stawiane są na piedestale, aby tych, którzy doprowadzili do wypracowania sobie praw człowieka, doznali przez te prawa samozagłady.
9 miesięcy temu / odszkodowania
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.