Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Ten wyrok zapisze się w historii! Marta Kowalczyk z Instytutu Ordo Iuris o obronie życia


Odtwórz w YouTube
 

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niezgodności z ustawą zasadniczą tzw. aborcyjnej przesłanki eugenicznej z całą pewnością przejdzie do historii. O tym co w polskim prawie zmienia decyzja TK i na ile zmienia ona prawną ochronę życia z Martą Kowalczyk z Instytutu Ordo Iuris rozmawia Marcin Austyn. Zapraszamy na Rozmowę PCh24 TV.


DATA: 2021-01-12 11:41:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nasza konstytucja od prawie 100 lat stanowi jednoznacznie: "Rzeczpospolita Polska zapewnia na swoim obszarze zupełną ochronę życia, wolności i mienia wszystkim bez różnicy pochodzenia, narodowości, języka, rasy lub religii." art. 95 zdanie 1.
2 miesiące temu / K.J.Turzyński
 
zapisał się ale chyba nie tak jak myślano ,Pyrrusowe zwycięstwo
2 miesiące temu / hmm
 
@Rrr - Serio tak myślisz? Przecież to ilustracja Newtonowskiej zasady, że akcja wywołuje przeciwnie skierowaną reakcję - tyle, że zastosowana na gruncie nauk społecznych. Jak dotąd się to sprawdza...
2 miesiące temu / ex-fizyk
 
A przy okazji przepchniete szczepienia i eksperymenty medyczne, kosciol szatana
3 miesiące temu / 666
 
Ale przecież ta teoria wahadla to jakis wymysl
3 miesiące temu / Rrr
 
@Dawid - No właśnie. I stawiam stówę przeciw guzikowi, że "obrońcy nienarodzonych" będą twardo udawać, że nie rozumieją, dlaczego to się dzieje! Bo przecież chcieli tak dobrze!
3 miesiące temu / B.T.W.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.