DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Teksas: sąd orzekł na korzyść matki chcącej „zmienić płeć” 7-letniego synka

Teksas: sąd orzekł na korzyść matki chcącej „zmienić płeć” 7-letniego synka

Sąd w Teksasie orzekł przeciw Jeffrey’owi Youngerowi, pragnącemu ocalić 7-letniego syna Jamesa przed „zmianą płci” za pomocą terapii hormonalnej. Matka dziecka, dr. Anne Georgulas uważa, że syn czuje się dziewczynką i rozpoczęła proces jego zmiany w „Lunę”.

 

Decyzją sądu, ojciec dziecka będzie zmuszony zaakceptować „nową płeć” swojego syna, pomimo moralnych i religijnych obiekcji. Ponadto, na Jeffrey’a Youngera został nałożony nakaz uczestnictwa w zajęciach z transgenderyzmu.

 

Ojciec 7-letniego Jamesa wniósł do teksańskiego sądu sprawę o wyznaczenie go jako jedynego prawnego opiekuna dziecka. Dzięki temu, Younger mógłby decydować o rozwoju psychologicznym i biologicznym syna. Okazało się, że sąd na prawnego opiekuna Jamesa wyznaczył matkę, dr. Anne Georgulas. Kobieta przekonuje, że syn cierpi na dysforię płciową i dla jego prawidłowego rozwoju konieczna jest terapia hormonalna pozwalająca na „zmianę płci” przed okresem dojrzewania.

 

Proces "zamiany" Jamesa w Lunę – bo takie nowe imię wybrała dla niego matka – już się rozpoczął. Dziecku zostały podane pierwsze hormony blokujące proces pojawienia się włosów łonowych na ciele. Ojciec wyraził głębokie zatroskanie o przyszłość syna. Rzeczywistość osób po „zmianie płci” - nawet tych przekonanych do słuszności zabiegu – statystycznie maluje się w dużo mniej kolorowych barwach niż przeciętnego człowieka.

 

Osoby trans dużo częściej zapadają na depresje, żyją krócej i charakteryzują zwiększoną tendencją do popełniania samobójstw. Nie mówiąc już o efektach ubocznych terapii hormonalnej takich jak; zakrzepy żylne i płucne, podniesiony poziom trójglicerydów i ciśnienia krwi, kamienie żółciowe, przybranie na wadze, problemy z funkcjami seksualnymi czy niepłodność.

 

Prawo w Teksasie pozwala na skierowania na terapię hormonalną osoby poniżej 18 roku życia. Dr Georgulas ponadto zeznała, że dziecko nie jest całkowicie spokrewnione z ojcem. James urodził się dzięki metodzie in-vitro, a para skorzystała z usług dawcy zewnętrznego. Jeffrey Younger nie zgadza się z decyają podkreślając, że zmiana zachodzi wbrew woli dziecka.

 

 

Źródło: lifesitenews.com

PR       


DATA: 2019-10-22 13:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wbrew naturze, jak szatan...
7 miesięcy temu / okirex
 
Ludzie czyniący samo zło.Straszne czasy
7 miesięcy temu / gość GD
 
Inżynieria społeczna jest w google, microsoft czy netfliksie. Netflix promuje tylko demoniczne horrory jak ten serial Stranger Things dla młodzieży. Dominuje tam kolor satanistów czarny i czerwony, kolory ulubione sekt Thule i Vril, nazistów i banderowców.
7 miesięcy temu / heee
 
Niech matka zmieni swoją płeć. Żal mi dziecka i ojca .Boże polituj.
7 miesięcy temu / Cyryl
 
Eksperymenty na ludziach ... Boże, miej w opiece to dziecko i jemu podobne.
7 miesięcy temu / Elle
 
Gdyby ktoś opublikował taki artykuł 20 lat temu, 99% czytelników w ogóle nie zrozumiałoby, o co chodzi. Pozostały 1% uznałby to za kaczkę dziennikarską. Dzisiaj wszyscy rozumieją o co chodzi i zdania są podzielone nie na tym portalu - ogólnie. Oto definicja "postępu" na konkretnym przykładzie. Oto znaki, które trzeba umieć czytać ...
7 miesięcy temu / martinic
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.