DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Obyś miał rację, oby...
6 miesięcy temu / @szpulas11
 
Kaczyński mówi że boi się czarnych parasolek a wywołuje wojnę Polski z Iranem i całym światem arabskim. Poniesie winę osobistą za każdy zamach i każdą śmierć. Nie darujemy.
6 miesięcy temu / ast
 
@gazda.Chyba to wiedzą. Arabowie też. Jest ich i było u nas wystarczająco wielu by byli zorientowani w sytuacji. Dlatego jak sądzę nie ma w Polsce "wybuchowych incydentów" z ich strony. To nie "geniusz" "naszych" służb i polityka "naszych" "dygnitarzy", tylko litość albo wręcz politowanie z jakim nas wszędzie obdarzają. Nie kopie się trupa ani obłąkanego, bo i po co?
6 miesięcy temu / agricola
 
@ Kasandra :) rakietierzy 447 jak Capone umrą z powodu luesa (brudny, znaczy się)
6 miesięcy temu / szpulas11
 
@ Olaf Muszę Cię martwić. R1A1 występuje u 23% Iranczykow i ponad 50 % żydów Aszkenazyjskich. Może to świadczyć o tym że chrześcijanie są Izraelitami, zaginionymi owieczkami Izraela. To co których Asyryjczycy napadli przed z Juda.
6 miesięcy temu / Src
 
447 i już wiem kto nie jest moim przyjacielem
6 miesięcy temu / Kasandra
 
Persowie zginą, kiedy napadna na Izrael, a wlasciwie Judę. Ezechiela 38, Psalm 83, Zachariasza 12. Kiedy zrozumiecie Pisma?
6 miesięcy temu / Sec
 
@ Starszy "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną". Bóg muzułmanów nie jest moim Bogiem. Moim Bogiem jest Bóg Abrahama Izaaka i Jakuba. 2000 lat temu moj Bóg przyszedł w ciele człowieka aby nad pouczyć. Zostawił też nam Ducha Świętego, który nas poucza komu mamy oddawać część. Mateusza 4 "Bogu swojemu będziesz się klanial"
6 miesięcy temu / Sec
 
No i jak Persów przekonać że Polacy nie mają z tym nic wspólnego?
6 miesięcy temu / gazda
 
Iran obecnie jest Republiką Islamską i mówi zupełnie tak jak Adolf. Napadli na nas Turcy, Szwedzi, Ruscy, Niemcy, Ukraińcy, a wy ciągle nienawidzić Amerykanów i żydów. Czy religijny żyd was zabijał? Jeśli już to komunista.
6 miesięcy temu / Sec
 
@ Lila: Cóż za głęboka refleksja. Czy jej źródłem nie jest aby nadmiar "mądrości" czerpanej z TVPiS? Spróbuj myśleć choć odrobinę bardziej samodzielnie. I zaniechaj etykietowania adwersarzy "ruskimi trollami". To już zdecydowanie w złym guście!
6 miesięcy temu / Stefan
 
irański minister ma rację
6 miesięcy temu / Michał
 
Jak czyta sie te lewackie komenty na PCh24 to czlowieka szkag trafia.Ruskie trolle pisza bzdury grajac emocjami pisza o zydach jakis zwiazkach dna z Persami no kurcze szczyty idiotyzmow.Islam szyicki czy sunnicki chce podboju swiata i jego islamizacji .Chrzescijanie przez jednych i drugich sa zabijani z premedytacja.Musimy sie bronic przed zalewem muslimow i robic wszystko by glosic i zyc w Jezusie Chrystusie .Szczesc Boze
6 miesięcy temu / Lila
 
Po co nam to ? Jakie korzyści osiągniemy z tej konferencji ?
6 miesięcy temu / marcin
 
@Sec : Podobno znasz Kazanie na Górze. "Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazywani synami Bozymi.." USA i Izrael wprowadzają wojny dosłownie wszędzie. Wojna z Iranem służy USA w od cięciu Chin od gazu irańskiego, Izraelowi w bydowie 3 świątyni Jerozolimskiej i opanowaniu Bliskiego Wschodu. Więcej nie musisz kłamać.
6 miesięcy temu / starszy
 
@Sec Mnie interesuje, kiedy Polacy we własnym kraju będą mogli żyć w spokoju. O mieszkańców egzotycznego kraju się nie martwię.
6 miesięcy temu / kw
 
Ma rację jaki interes my mamy na Bliskim Wschodzie
6 miesięcy temu / andrew
 
Oto do czego prowadzą rządy koszernego konserwatyzmu...
6 miesięcy temu / koteq
 
Kto jeszcze nie czytał artykułu Balceraca w warszawskiej, powinien koniecznie nadrobić zaległości. Włos jezy się na głowie.
6 miesięcy temu / dfg
 
Już wiadomo dlaczego Putin chwilowo odpuścił Białorusi. Polskę załatwia żydzi wraz z islamistami. Żydzi posługują się islamem w walce z katolicyzmem.
6 miesięcy temu / real
 
To przecież nie warszawska konferencja o Bliskim Wschodzie. Tam nie będzie Trzaskowskiego , Gronkiewicz -Waltz może z odtworzoną "tęczą" jaka szpeciła Warszawę za przyzwoleniem byłej prezydent Waltz. Dotyczy spraw międzynarodowych jak wiele innych. Polska ma zawsze chować głowę w piasek? Konferencja ma przynieść zapewnienie, że Iran jak również Tel Aviv nie jest destabilizującym czynnikiem na świecie?
6 miesięcy temu / Dariusz
 
Irańczycy są z nami najmocniej spokrewnieni- R1A1
6 miesięcy temu / Olaf
 
Do Sec. A może byś tak więcej czytał Ewangelii oraz Listów Apostolskich lub dzieł patrystycznych. Stary Testament już się dawno wypełnił.
6 miesięcy temu / Krzysiek
 
Zenobia jest imieniem pięknym i szlachetnym.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Iran jest jedynym znaczącym państwem szyickim, o statusie lokalnego mocarstwa. Już chociażby z tego powodu warto go wspierać wobec sunnickiej większości i zachować życzliwą neutralność w odniesieniu do jego relacji ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem.
6 miesięcy temu / Karol
 
@Sec niechaj przeniosą się, z najdalszych zakątków świata do Sahary Zachodniej i żyją w pokoju.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
:)na spotkania najlepszy jest Reykiavik 140 000 i Islandia 300 000 luda.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
Polacy uwielbiają Iran. Obecnie Persowie są Islamską Republika Iranu z prawem Szariatu i innymi konsekwencjami. Wielbia Boga grodów warownych, PÓŁKSIĘŻYCA. Ezechiel 38 mówi o inwazji państw sprzymierzonych na Jude. Jerozolima ma być otoczona przez Iran, Libie, Turcję, Sudan. Nie można tylko zrozumiec czy Gog będzie z kraju Rosz, Meszek i Tubal. Czy to jest Moskwa w Rosji. Kiedy ma być otoczona? Kiedy mieszkańcy Izraela będą żyć spokojnie po tym jak zostaną sprowadzeni z najdalszych zakątków świata.
6 miesięcy temu / Sec
 
Polska pod butem Tel Awiwu. Coz innego można bylo się spodziewać.
6 miesięcy temu / zzz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.