Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Tego nienawidzą lewacy. Dolina szczęśliwych ludzi! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Dolina Strugu, dolina szczęśliwych ludzi... Szczęśliwym, bo starających się żyć w zgodzie z Bożym porządkiem. Tu nie ma miejsca na ideologie, na neomarksizm czy komunizm; nie ma tu miejsca na fałszywy ekologizm. Zdrowa żywność, ekologicznie uprawiana - tym Dolina Strugu się szczyci, ale z miłości do człowieka, a nie przeciwko niemu! A wszystko dzięki przemyślności Polaków, polskich rolników... i współpracy z Panem Bogiem.


DATA: 2021-01-12 12:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nareszcie jakiś materiał o pozytywnym wydźwięku, który pokazuje o co walczy i co pragnie chronić środowisko PCH 24 i jemu podobne. Wreszcie jakiś konkret zamiast biadolenia dlaczego lewactwo zdobywa kolejne przyczółki i mówienia o "obronie tradycyjnych wartości" bez ilustrowania jak to wygląda w praktyce.
2 miesiące temu / koteq
 
Jeżeli nie ma miejsca na ideologie to nikt o innych poglądach się nie ujawni.Bo to dolina w której brak wolności.
2 miesiące temu / racjonalista
 
dziwny tytuł ,co ma wiara bądź niewiara do życia w zdrowiu i ekologicznym stylu życia? słowa o nienawiści ,po co?
2 miesiące temu / rety
 
niedaleko jest taka sama w charakterze Handzlówka ,zaopatruje Rzeszowskie urzędy w ekologiczna żywność przyjeżdżają w wyznaczone dni
2 miesiące temu / rzeszowianka
 
Dlaczego imputujesz mi takie rzeczy? Kogo wyśmiewam, kogo opluwam? Piszę, że nie będę dał się opluwać. To zasadnicza różnica. I o jakich to lewackich wartościach mówisz? Oświeć mnie.
2 miesiące temu / @ Do @Andrzej
 
A jak ty plujesz na ich wartości i wyśmiewasz to dobrze i oczekujesz od nich szacunku?
2 miesiące temu / Do @Andrzej
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.