DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2019 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Tego jeszcze nie było! Władze Ukrainy skarżą się na problemy z... imigrantami

Tego jeszcze nie było! Władze Ukrainy skarżą się na problemy z... imigrantami
Zdjęcie ilustracyjne. By Go Travel (Flickr: Ukraine-Poland border crossing) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

Masowy napływ nielegalnych migrantów jest krytycznie wysoki i niebawem stanie się to zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa – powiedział w środę podczas szkoleń służb granicznych i policyjnych w ośrodku dla migrantów w obwodzie czernihowskim wiceszef ukraińskiego MSW Serhij Jarowyj.

 

Polityk oświadczył, że tylko w przeciągu ostatnich dwóch tygodni na Ukrainie zatrzymano 1 167 nielegalnych imigrantów. Dodał, że zdecydowana większość z nich została wydalona za granicę.

 

Jarowyj poinformował, że najwięcej imigrantów szturmujących ku Ukrainie pochodzi z Rosji. To właśnie oni spędzają sen z powiek ukraińskim służbom. Są bowiem wyposażeni w bardzo dobrze podrobione dokumenty, a poza tym nawet jeśli zostaną złapani i przetransportowani do granicy z Rosją, to nie są wpuszczani na jej terytorium, tylko… z powrotem odsyłani na Ukrainę.

 

Wzmożona aktywność ukraińskich służb w kwestii imigrantów to efekt trwającej od początku lipca akcji „Migrant”. Jak podaje portal gazetaprawna.pl „ogłaszając tę akcję, władze w Kijowie wyjaśniały, że jest ona skierowana m.in. przeciwko migrantom, którzy dotarli do Rosji jako kibice piłkarscy, by potem udać się do Europy Zachodniej”.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

TK


DATA: 2018-08-15 17:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Jarowyj poinformował, że najwięcej imigrantów szturmujących ku Ukrainie pochodzi z Rosji." ?ogłaszając tę akcję, władze w Kijowie wyjaśniały, że jest ona skierowana m.in. przeciwko migrantom, którzy dotarli do Rosji jako kibice piłkarscy, by potem udać się do Europy Zachodniej? Nie rozumiem, a gdzie jest ta kraina kibiców piłskarskich. To musi być bardzo ciekawy lud o właściwej sobie kulturze kibicowania piłce kopanej który to podąża za mistrzostwami piłki kopanej a w okresie między nimi żyje na koszt państw o najwyższym socjalu.
11 miesięcy temu / Krzysiek
 
Kto ma bronić Ukrainy jeżeli młodzi mężczyźni uciekli z Ojczyzny??? Nawet Kozlowska!
11 miesięcy temu / Ukra
 
ukrainiec wódki się z tobą napije a jak się opije to nóż w plecy ci wbije . a ja myślę że nawet bez wódki nóż wbije bo to taki ukriniec.
11 miesięcy temu / pol
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.