DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

„Tęczowy” wandalizm. Aktywiści LGBT zdewastowali budynek MEN. Szef resortu: idioci, barbarzyńcy

„Tęczowy” wandalizm. Aktywiści LGBT zdewastowali budynek MEN. Szef resortu: idioci, barbarzyńcy
Źródło: tvp.info

W nocy zamaskowani aktywiści zdewastowali budynek Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na gmachu pojawił się napis: „Twoje dziecko LGBT+” oraz trzy imiona. Komentując sprawę szef resortu zauważył, że „tęczowi” wandale obrali sobie na cel budynek, w którym gestapo dręczyło polskich bohaterów. – Idioci, barbarzyńcy – powiedział o chuliganach Dariusz Piontkowski.

 

To akt wandalizmu na budynku, który zajmuje szczególne miejsce w naszej historii i martyrologii. Gdzie męczeni byli polscy bohaterowie, gdzie męczeni byli przez gestapo więźniowie. Budynek, który przetrwał wojnę jako jeden z nielicznych w Warszawie, został sprofanowany przez grupę idiotów, bo trudno to inaczej nazwać. Powinno to wywołać falę powszechnego oburzenia – powiedział minister edukacji narodowej.

 

 

Jak dodał, monitoring zarejestrował trzech zamaskowanych sprawców, którzy działali planowo i z premedytacją. – Budynek sprofanowali idioci, barbarzyńcy – stwierdził Piontkowski zauważając, że koszt renowacji wyniesie kilka tysięcy złotych, o ile będzie możliwy. Minister wyraził także nadzieję na złapanie sprawców i ich przykładne ukaranie, aby inni barbarzyńcy nie dewastowali budynków ważnych dla polskiej historii.

 

Tymczasem homoseksualny aktywista odpowiedzialny za przymocowanie do kilku znaków z nazwami polskich miejscowości tablic „informujących” o rzekomych „strefach wolnych od LGBT”, co rzuciło się cieniem na obraz naszej Ojczyzny w świecie, przy okazji konferencji szefa MEN zaatakował Dariusza Piontkowskiego.

 

Barbażyńcy i idioci, którzy nie potrafią uhonorować tradycji i historii Polski Patrząc na historię tego budynku @D_Piontkowski pasuje idealnie do niego. Mały propagandzista :)” – napisał aktywista LGBT na Twitterze. Czy więc de facto zrównał ministra edukacji z niemieckim okupantem?

 

 

Źródło: Twitter / wPolityce.pl / tvp.info

MWł

 

 


DATA: 2020-09-30 15:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od pomazanego budynku jednak chyba ważniejsza jest manipulacja, jakiej dopuszczają się lewacy. Szkoda, że minister nie skupił się na tym, bo mówienie tylko o budynku zapewne zostanie przedstawione jako brak wrażliwości i da pretekst do kolejnych ataków.
29 dni temu / m.
 
A gdzie kamery i ochrona. Za co obsłudze płacicie Piontkowski.
29 dni temu / Lech
 
Już same bojówki lgbt wzywają do ich likwidacji a PIS nadal ich hołubi.
29 dni temu / grimm
 
sedno i przekaz mu umknęło?
29 dni temu / rety
 
Żenada. Budynek ministerstwa kompletnie nie pilnowany... co powiedzieć o zwykłym obywatelu. Tak wygląda państwo, gdzie politycy zajmują się głównie pilnowaniem własnych interesów. Niechby tak ktoś pomalował synagogę?! Ooooo...! Albo dał homontowi w pysk!!!!! Wtedy zobaczylibyśmy zdecydowana reakcję - w końcu: kto płaci, ten wymaga!
29 dni temu / Raróg
 
@Rota- teraz jeszcze oszołom minister rolnictwa prześladujący rolników za hodowlę zwierząt
1 miesiąc temu / Widać i czuć
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.