Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

„Tęczowy piątek” codziennie? To nam grozi! Czas wypowiedzieć genderową konwencję [VIDEO]


Konwencja stambulska wprowadza do polskiego prawa treści prowadzące do obyczajowej rewolucji. Tymczasem rządzący od ponad 3 lat PiS nie zrobił nic, by uwolnić nasz kraj z więzów genderowego dokumentu. Czas to zmienić! O akcji „Zatrzymaj gender” w programie Łukasza Karpiela „Prawy prosty” rozmawiają Arkadiusz Stelmach i Paweł Momro.

 

 

 

    


DATA: 2018-12-14 08:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A kto i kiedy ją podpisał?
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
To nie PiS, to system, demokracja Parobków. Walka z wiatrakami podczas halnego. Walka z nimi strategią "socjalizm Tak, wypaczenia Nie" guzik da. Żeby coś wskórać należy poobrywać im skrzydełka czyli zlikwidować socjalizm i nie na raty tylko brutalnie jednym pociągnięciem topora.
7 miesięcy temu / agricola
 
Wybierzmy w końcu POLAKÓW, którzy kochają Boga i naszą Ojczyznę. Nie wybierajmy między mniejszym czy większym złem. Ja głosuję na Ruch Narodowy, to formacja która nieustannie podkreśla w swoim programie wierność Ewangelii, domaga się wypowiedzenia konwencji stambulskiej, a kiedy trzeba to jej przedstawiciele potrafią zabrać głos w trudnych sprawach np. polecam list otwarty Winnickiego do kardynała Nycza w sprawie nabożeństwa dziękczynnego za rządy HGW w Warszawie.
7 miesięcy temu / ann
 
Taki mamy PiS! Czemu się tu dziwić?
7 miesięcy temu / ursus2400
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.