DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2018 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Tęczowi chcą deprawować dzieci w małopolskich szkołach. Rodzice protestują

Tęczowi chcą deprawować dzieci w małopolskich szkołach. Rodzice protestują
Fot. mzacha/sxc.hu
#PO    #LGBT    #SZKOŁY    #MAŁOPOLSKA    #UNESCO    #LAMBDA    #DEPRAWACJA    #HOMOSEKSUALIZM    #HOMOFOBIA

Centrum Inicjatyw UNESCO oraz „Lambda Warszawa”, która znana jest z promocji homoseksualizmu, chcą w małopolskich szkołach wdrożyć program nauczania przeciwdziałania homofobii. Na taką propozycję nie zgadzają się rodzice.

 

Jak twierdzą przedstawiciele tych organizacji ich inicjatywa związana jest z tym, że coraz więcej młodych ludzi decyduje się ujawnić swoją „orientację seksualną”, co nie zawsze spotyka się ze zrozumieniem nauczycieli czy rówieśników.

 

- Obowiązek podejmowania działań antydyskryminacyjnych istnieje już dziś, a nasze szkolenia pomogą w jego skutecznej realizacji - mówi „Dziennikowi Polskiemu” Yga Kostrzewa, rzecznik Stowarzyszenia Lambda Warszawa.

 

Szkolenia trwają trzy dni i są skierowane do kadry nauczycielskiej. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie.

 

O propozycji złożonej przez homoaktywistów dowiedzieli się jednak rodzice, którzy obawiają się skutków szkoleń. – Nasze dzieci nie potrzebują nauki akceptowania homoseksualizmu, lecz ukierunkowania w okresie dorastania do rozsądnego obchodzenia się z własną seksualnością, tak aby wyrosły na ludzi zdolnych do założenia szczęśliwych małżeństw i rodzin - mówi Magdalena Czarnik, mama czwórki dzieci i członkini inicjatywy „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”.

 

Pomysł walki z homofobią wśród nauczycieli nie wzbudza za to większych emocji w lokalnej Platformie Obywatelskiej. – Wszystkie oferty szkoleniowe powinny odpowiadać na potrzeby środowiska. Nie ma w tym nic niebezpiecznego, dopóki jest to dobrowolne, a osoby biorące w nim udział podchodzą racjonalnie do przekazywanych im treści – komentuje radna Marta Patena.

 

 

Źródło: dziennikpolski24.pl

ged


DATA: 2016-03-06 10:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

a skąd są na to pieniądze?
ponad 2 lata temu / gienek
 
DaveBlueBird-czy chciałbyś wiedzieć co myślę o tobie?
ponad 2 lata temu / Hugon de Payns
 
Bezczelność homo-środowisk nie zna granic. W tej sytuacji niezbędna jest penalizacja promocji homoseksualizmu wśród dzieci
ponad 2 lata temu / Kolo
 
To jest kolejny etap rewolucji obyczajowej, amerykanie też to przerabiali, tylko nieco wcześniej. To zło idzie i będzie szło. Cieszę się, że w naszym kraju ludzie mają jeszcze ludzkie odruchy i się na to nie godzą. Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości film na youtube pod tyt.: "Prof. Marek Jan Chodakiewicz o "zachodnich obyczajach" cz. 1 - Bełchatów, 13.08.2015 r."
ponad 2 lata temu / bjs
 
PiS jedynie zawiesił gender-ustawę na kołku zamiast ją zdelegalizować, dlatego możliwe jest dalsze deprawowanie dzieci..
ponad 2 lata temu / @
 
Zacznujmy mówić otwartym tekstem: wszystkie te organizacjie homoseksualne są HETEROFIBICZNE. Wszystkie ich działania są podszyte nienawiścia do osób heteroseksualnych.
ponad 2 lata temu / [email protected]
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.