DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

„Tęczowe rodziny, pszczoły tolerancji i osy homofobii”. Polska homopropaganda z pieniędzy zza granicy

„Tęczowe rodziny, pszczoły tolerancji i osy homofobii”. Polska homopropaganda z pieniędzy zza granicy

Norwegia, Islandia i Liechtenstein postanowiły pomóc w cywilizowaniu Europy Środkowej i Południowej. Za ich pieniądze organizacje pozarządowe mają rozwiązywać nad Wisłą poważne problemy społeczne – a także szerzyć homopropagandę.


Sprawę opisuje weekendowy dodatek do „Rzeczpospolitej” – „Plus Minus”. Dziennikarz pisma, Jakub Kowalski, przyjrzał się programowi Obywatele dla Demokracji (ODD) wspierającemu finansowo organizacje pozarządowe 16 państw europejskich pieniędzmi z Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.


Jak rządy tych państw chcą zmniejszyć polskie różnice ekonomiczne i społeczne? Chodzi o „zwiększenie udziału obywateli w życiu publicznym, upowszechnianie wartości demokratycznych i praw człowieka, rozwój działalności rzeczniczej i kontroli obywatelskiej, wspieranie grup narażonych na wykluczenie, wzmocnienie kondycji organizacji pozarządowych i tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi trzeciego sektora, (...) zwalczanie mowy nienawiści, przestępstw z nienawiści i ekstremizmów, przeciwdziałanie zjawiskom rasizmu i ksenofobii, homofobii i antysemityzmu, molestowaniu seksualnemu, przemocy wobec kobiet i handlowi kobietami, problemom mniejszości romskiej oraz promocji tolerancji i porozumienia między kulturami".


Jakie programy zostały obdarowane pieniędzmi podatników norweskich, islandzkich i tych z Lichtensteinu za pośrednictwem Fundacji Batorego? Między innymi:


- Blask tęczowych rodzin (ponad 170 tys. zł. na projekt, którego celem jest „przeciwdziałanie tęczowych rodzin, czyli osób nieheteroseksualnych wychowujących dzieci”)


- Pszczoły tolerancji, osy homofobii (prawie 190 tys. zł. na zebranie „dobrych praktyk” dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji LGBT w miejscu pracy, na opracowanie podręcznika i zorganizowanie seminariów na ten temat). Koordynator programu – „Jej Perfekcyjność”, przedstawiany jako „osoba trans”.


- Równość małżeńska dla wszystkich (225 tys. złotych na działania lobbystyczne mające na celu legalizację związków partnerskich dla wszystkich na równi z małżeństwem)


Polsce przyznano 150 mln złotych do rozdysponowania. Fundacja Batorego przyznała pieniądze wszystkim ubiegającym się o to organizacjom skupiających homoseksualistów i osoby określające siebie mianem „nieheteroseksualnych”. Pieniędzy nie przyznano za to np. Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu. W rankingu niżej od pomysłów homo-organizacji znalazły się nawet projekty dotyczące problemów mniejszości romskiej.

 


Źródło: „Plus Minus”

kra
DATA: 2015-05-08 16:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A na wyższe rodzinne dla dzieci nadal nie ma kasy.
ponad 5 lat temu / kika
 
W tej dystrybucji funduszy nie ma nic przypadkowego. Normalizacja dewiacji seksualnych jest glownym narzedziem wykorzystywanym do kryminalizacji chrzescijanstwa, ktora juz zaczela sie na Zachodzie, a ktora rozpeta sie dopiero latem, po przymusowym wprowadzeniu przez sad federalny USA "malzenstw" sodomickich. Nawet proponenci owych "malzenstw" przyznaja, ze uznanie ich za prawo gwarantowane konstytucyjnie pociagnie za soba przymus na sumieniach i kryminalizacje chrzescijanstwa (Islam, ktory nawoluje do kamienowania sodomitow, o dziwo zostawiaja w spokoju). Obama mowi juz NIE o wolnosci religijnej (religious freedom), a o wolnosci do obrzadku wedlug wyboru (freedom to worship). Oznacza to, ze "wolnosc" ogranicza sie juz tylko do wybranych miejsc, ale nie istnieje w tzw. przestrzeni publicznej. Ani osob nieslyszacych ani Romow nie da sie w podobny sposob wykorzystac do kryminalizacji wyznawcow Chrystusa, jak dewiantow seksualnych.
ponad 5 lat temu / DM
 
"Pszczoły tolerancji, osy homofobii". I szerszenie - nieheteroseksualni postępowi zoofile. Do czego prowadzi nowoczesność w tej dziedzinie, pokazał słynny niegdyś Szwed uprawiający seks z gniazdem pełnym szerszeni. Polecam to "Jej Perfekcyjności".
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.