DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

„Tęczowa” rewolucja w Polsce. Wykład, który miał się nie odbyć

„Tęczowa” rewolucja w Polsce. Wykład, który miał się nie odbyć
Fot. Tomasz Kolanek

Podczas manifestacji ruchu LGBT z premedytacją stosowano parodystyczne nawiązania do uroczystości kościelnych. Homorewolucjoniści w bluźnierczy i wulgarny sposób wykorzystywali symbole katolickie do happeningów mających na celu ubliżanie i poniżanie wyznawców Chrystusa Króla. Coraz częściej dochodzi do fizycznych ataków na duchownych, fala nienawiści codziennie wylewa się na Kościół w mediach społecznościowych. Konieczne jest radykalne powiedzenie: „STOP Ideologii LGBT”. Zwrócił na to uwagę redaktor Łukasz Karpiel podczas wtorkowego spotkania Klubu „Polonia Christiana” w Opolu.

 

Spotkanie doszło do skutku między innymi dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, którzy pomogli organizatorom oraz samemu prelegentowi. Dwukrotnie bowiem odmawiano im możliwości skorzystania z sali konferencyjnych, mimo wcześniejszych zgód na ich udostępnienie. W obu przypadkach tłumaczono, że temat wykładu Łukasza Karpiela, czyli „TĘCZOWA ZARAZA – antychrześcijańska rewolucja w Polsce” jest zbyt kontrowersyjny i ze wszech miar prowokacyjny. Na czym jednak miały by polegać zasugerowane przez właścicieli auli „kontrowersje” i „prowokacje”, już nie wyjaśniono.

 

Istniało duże prawdopodobieństwo, że spotkanie zostanie odwołane. Na szczęście ostatecznie udało się zorganizować miejsce spotkania i cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Opola i okolic.

 

 

Zło w porę nie skarcone hardzieje – powiedział na wstępie Łukasz Karpiel, po czym przedstawił uczestnikom spotkania kilkanaście przykładów bluźnierstw i profanacji, jakie tylko w ciągu kilku ostatnich miesięcy przeprowadzili zwolennicy i promotorzy ideologii LGBT. „Tęczowa aureola” wpisana w wizerunek Marki Bożej Częstochowskiej, spektakl „Klątwa”, film „Kler”, profanacja Mszy Świętej przez człowieka z durszlakiem na głowie to tylko niektóre z przypadków antykatolickiego amoku, jaki obserwujemy. Jeśli dołożymy do tego walkę z biciem kościelnych dzwonów, wezwania do zakazania procesji Bożego Ciała to widzimy wyraźnie, że środowiska antykościelne spod znaku tęczy czują się coraz pewniej i są coraz silniejsze, ponieważ nie ma ani siły politycznej, ani kościelnej, która potrafiłaby nazwać zło złem i stanąć jednoznacznie w obronie Kościoła i Świętej Wiary Katolickiej.

 

Niedostrzeganie głębi tych działań jest ogromnym niebezpieczeństwem. Komu zależy na tym, żeby atakować Kościół? Komu zależy na tym, żeby niszczyć i plugawić katolickie symbole? Kto niszczy figury i obrazy świętych? – pytał prelegent. Jego zdaniem, w wielu tego typu przypadkach mamy do czynienia ewidentnie z podtekstem satanistycznym. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć np. oddawanie moczu przez wyrostków w kościelnej kaplicy?

 

Trudno się dziwić, że autorzy homorewolucji dostają białej gorączki, kiedy myślą o Polsce. W niemal wszystkich krajach Europy istnieje możliwość zawierania tzw. małżeństw homoseksualnych. Mało tego, w znacznej części z nich tzw. pary homoseksualne mogą adoptować dzieci! Jak to jest, że Polska opiera się homopropagandzie mimo ogromnych pieniędzy, jakie zostały zainwestowane w jej promocję na naszych ziemiach? – pytał Łukasz Karpiel. Jego zdaniem, promotorzy homoagendy rozpoczęli kluczowy etap „ostatecznego rozwiązania kwestii LGBT w Polsce”.

 

Jedną ze stosowanych przez nich metod jest nazywanie przeciwników homofobami i osobami niezrównoważonymi psychicznie, a nawet kryptohomoseksualistami. Druga metoda zakłada maksymalne lansowanie homoseksualizmu i osób z nim związanych przede wszystkim w kulturze i sztuce oraz do komentowania wydarzeń polityczno-społecznych. Trzecim elementem ich działania jest przedstawianie środowisk LGBT jako ofiar Kościoła, katolików i tradycyjnej rodziny. Ostatnim i jednocześnie kluczowym składnikiem homopropagandy jest tworzenie prawa LGBT, takiego jak tworzenie definicji „mowy nienawiści” i ściganie za jej stosowanie czy kolejne wyroki sądów, które nakazują wpisywanie w zagranicznych aktach urodzenia dziecka w rubryce „Ojciec” imienia i nazwiska kobiety, z którą matka dziecka jest aktualnie „w związku”.

 

Ruch LGBT nie jest jednak siłą sprawczą, a jego roszczenia celem samym w sobie. To po prostu narzędzie używane w tej konkretnej chwili. Ta ideologia i jej piewcy to taran, który ma rozbijać świat oparty na prawdzie, dobru i pięknu. W opinii Łukasza Karpiela, kolejnym taranem wymierzonym w naszą cywilizację może być ruch ekologiczny.

 

Mamy możliwość wykazać się męstwem, nastawać w porę i nie w porę, ponosić konsekwencje. Czy może być coś piękniejszego niż cierpieć za prawdę? – pytał prelegent.

 

 

Tomasz Kolanek

 

 

   

  


DATA: 2019-11-07 07:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
22
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Lewaccy-marksiści ukuli na użytek światopoglądowej walki hasło "tolerancja" i wymachują nią jak pałką w walce ideologicznej,którą chcą siłą narzucac innym. Ludzie o tożsamości cywilizacji łacińskiej nie mogą akceptowac tej orientacji dewiacyjnej: "tolerancji" ,gdyż musieli by się wyrzec :Prawdy,Dobra,Piękna - czyli wartości najwyższych,a tym samym własnej tożsamości - dlatego nie ma miejsca na "zgniłe kompromisy"; intensywna walka cywilizacji i antycywilizacji jest faktem ,a skutki są ponad czasowe!
5 miesięcy temu / t
 
"Nie walczcie z PANEM, Bogiem waszych ojców, ponieważ Go nie zwyciężycie!." Biblia
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
Brawo Pan Łukasz!
5 miesięcy temu / ZENO
 
Nie. Cierpienie za prawdę nie jest najpiękniejsze. Najpiękniejsza jest odwaga i odpieranie ataków.
5 miesięcy temu / OS
 
Jesteśmy pod okupacją żydowską.
5 miesięcy temu / f41
 
"Czy może być coś piękniejszego niż cierpieć za prawdę? ? pytał prelegent." Może. Pogonienie sodomitów i innych degeneratów. Skutecznie. Wolałbym aby nasze dzieci nie zostały zdeprawowane wtedy kiedy my będziemy gnić/cierpieć w pierdlu za prawdę. W tym czasie oddadzą sodomitom na wychowanie nasze dzieci które będą bezkarnie deprawowane. Więc piękniejsze jest utopienie zwyrodnialców jak Chrystus przykazał i umożliwienie dzieciom życia bez propagandy sodomii.
5 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.