DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Tęczowa ofensywa w Gdańsku. Niebawem strach będzie otworzyć lodówkę

Tęczowa ofensywa w Gdańsku. Niebawem strach będzie otworzyć lodówkę
Paweł Adamowicz na gdańskim marszu równości fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Gdańsk staje się przyczółkiem tęczowych. W ocenie Anny Kołakowskiej, radnej miasta, samorząd realizuje już nie tyle promocję, co zgadza się na „ekspansję środowisk LGBT we wszystkich sferach życia społecznego w Gdańsku” – informuje Radio Maryja.

 

Zdaniem radnej, sprawy w Gdańsku zaszły już tak daleko, że należałoby skorzystać z pomocy prawników i rządu, by powstrzymać „szaleństwo i szatańskie działania” prezydenta Pawła Adamowicza. O sytuacji w mieście Anna Kołakowska opowiadała w programie „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.

 

Gdańsk pod rządami Adamowicza coraz mocniej otwiera się na środowiska LGBT. Wyrazem tego był choćby marsz równości, zorganizowany 26 maja, w Dzień Matki. Zdaniem Kołakowskiej, tego rodzaju działań na rzecz tęczowych środowisk jest w samorządzie wiele.

 

To już nie tylko promocja, ale realizacja ekspansywnej obecności środowisk LGBT we wszystkich sferach życia społecznego w Gdańsku. Środowiska LGBT mają mieć swoją reprezentację we wszystkich instytucjach, programach, konkursach. Przedstawiciele tych środowisk mają być upamiętnieni w przestrzeni publicznej w formie pomników, nazw tramwajów, nazw ulic itd. (…). Dla tego środowiska mają być udostępnione darmowe miejskie nośniki reklamowe na wszystkie przeprowadzane przez nich kampanie – opisywała Kołakowska.

 

Niebawem rada miasta zajmie się „Modelem na Rzecz Równego Traktowania”. A to nic innego jak promocja tęczowych środowisk. Wszystko odbywa się pod płaszczykiem dyskryminacji. A miasto w „Modelu”  „deklaruje obligatoryjne zaangażowanie się władz miejskich w przygotowanie dni równości, czyli parad równości”.

 

Na tym nie koniec, bo tęczowa fala przejść ma przez szkoły, które „mają być absolutnie otwarte” na środowiska LGBT. To różne warsztaty dla uczniów, dyrektorów i nauczycieli, strona internetowa – w domenie miejskiej - promujące zachowania dewiacyjne. - Oczywiście będą pisali o problemach osób na wózkach inwalidzkich, o problemach bezdomnych, ale przede wszystkim będą też promowali homoseksualizm – oceniła Kołakowska.

 

Rewolucyjny marsz przejść ma też przez takie dziedziny jak: zdrowie publiczne, sport, integracja społeczna, aktywność obywatelska, kultura, czas wolny, innowacyjność, przedsiębiorczość, atrakcyjność inwestycyjna, infrastruktura, mobilność, transport, przestrzeń publiczna. Na to wszystko będą szły ogromne pieniądze. - Najbardziej przeraża mnie promocja. Tu chodzi o stworzenie nowego, młodego człowieka. Ta edukacja najbardziej uderza w nasze dzieci i wnuki (…). Dzieci czasem więcej czasu spędzają w szkole niż z rodzicami. Epatowanie niemal z każdego zakątka Gdańska propagowaniem dewiacji może skończyć się bardzo źle – powiedziała Kołakowska.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA


DATA: 2018-05-29 12:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Już strach otworzyć kibel.
ponad 2 lata temu / agricola
 
Prawo naturalne zawiera w sobie pojęcie homoseksualności jako normę. Homoseksualizm istnieje tak długo jak istnieje człowiek, dopiero później pojawiła się religia jako pewna umowa społeczna. Także przestanie siać zło, bo każdy wobec siebie jest równy. A jak chcecie się powoływać na religię, to bądźcie konsekwentni i sami w pierwszej kolejności zweryfikujcie jak żyjecie.
ponad 2 lata temu / Stefff
 
Miłego pływania w Zatoce Gdańskiej i chłeptania ''czyściutkiej'' wody wprost z Motławy. No i ta morska bryza przypominająca swym zapachem szambo... To się nazywa prezydentura :)
ponad 2 lata temu / DIZAS
 
prezydent gdańska jak każdy człowiek zakończy kiedyś swoje życie i będzie musiał zdać sprawę ze swoich mysli uczynków czy zaniedbań. jak bardzo żal tego nieszczęśliwego człowieka, który zyje jakby Boga nie było.
ponad 2 lata temu / jb
 
Fala nieczystości, która wpłynęła do motławy rozprestrzeni się w sferze pyblicznej.
ponad 2 lata temu / Mashru
 
Jak tak dalej pójdzie, to wcale się nie zdziwię jak któregoś pięknego dnia poziom morza im w tym Gdańsku bardzo gwałtownie podskoczy i przeczyści ten brud.
ponad 2 lata temu / xyz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.