DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W imie pacyfizmu katolicym przestal uzywac miecza. Miecz w wojnie sprawiedliwej jest tez potrzebny! Nie bojmy wzniesc miecza prseciw szatanowi i jego dewianckim hordom!
10 miesięcy temu / Trad
 
Albo my albo oni. Można krytykować zachowanie niektórych kibiców w Lublinie ale widzimy, że brak reakcji kończy się jak w Holandii czy USA. Dlatego z Mordorem trzeba postępować jak jeźdźcy Rohanu z Uruk-hai.
10 miesięcy temu / Aguirre
 
Czy Krolowa Holandii ujmie sie za NORMALNA RODZINA?
10 miesięcy temu / Jara
 
Do tych co ukryli się ,i czekają ,że sprawy same się rozwiążą.To Wy macie głos . Głowy w piach ? Ale co potem ? Nagle budzicie się i co widzicie ?Czy tak ma być ? Czy tak chcieliście ?
10 miesięcy temu / gośc
 
Zapomniano o obietnicach,jakimi miały być wartości chrześcijańskie.
10 miesięcy temu / helena
 
Już dawno Polaków dopadło, znam dużo obojętnych ludzi myślą że wszystko samo się zrobi albo Bóg za nas. Jak by polacy masowo wysli na ulicę to aborcja już dawno by była zablokowana tak jak to robiły feministki LGBT robią swoje a my się przyglądamy. Musimy działać bo zła jest za dużo!
10 miesięcy temu / Do JAN
 
Jestem po stronie obrońców rodziny za późno zło wygrało mogą tylko wyjść z Różancem i błagać na kolanach Boga o ratunek my Polacy to samo dla świata Polski nadzieji już nie widzę jeden ratunek Fatima Różaniec.
10 miesięcy temu / Ona
 
Brawo wreszcie odrobina normalności z zachodu, nie tylko z Lublina. Tak trzymać. Tylko razem jesteśmy silni. Nich Bóg broni nasze dzieci przed zgorszeniem.
10 miesięcy temu / Nico
 
Co tu pisać... Poczekamy i popatrzymy na jak piewcy postępu na Sądzie Ostatecznym będą mocni.
10 miesięcy temu / ma
 
Tak się niestety dzieje, gdy odda się pole organizacjom LGBT i na ulicach protestuje przeciw nienormalności ledwie garstka osób . Dlatego potrzeba nam, żeby na polskich ulicach więcej było obrońców rodzin i życia niż działaczy LGBT! Najgorsze co może nas spotkać to ogólna znieczulica na problem indoktrynacji przez homolobby, wtedy Ci którzy będą chcieli się temu oprzeć zostaną zdeptani jak na tych filmach.
10 miesięcy temu / Jan
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.