Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2020 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

„Tęczowa” indoktrynacja w reklamie TV. Chrońmy dzieci przed złem [PRAWY PROSTY]


Odtwórz w YouTube
 

Jeden z globalnych koncernów wypuścił reklamę zawierającą promocję homoseksualizmu. Czy ktoś zastanowił się, że trafi ona także do dzieci? To jedna sprawa. Druga to fakt, że tego rodzaju obrazy kłócą się z polskim porządkiem prawnym. O sprawie z Pawłem Ozdobą, prezesem Centrum Życia i Rodziny rozmawia Łukasz Karpiel PCh24TV.

 

 

Kliknij i podpisz apel do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Czytaj także:
DATA: 2020-06-20 21:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

ktoś wie jaka to reklama? i ma link
22 dni temu / cloudystars
 
Izydor - miałbyś szczęście, gdyby zapis brzmiał, że Polacy zdrowi na ciele i umyśle mają obowiązek zakładania rodzin i posiadania potomstwa. Ciebie by to nie dotyczyło.
26 dni temu / Iw
 
Kiedy doczekamy się dwóch zapisów: 1. Zakazującego pod karą więzienia nie tylko homopropagandy, ale też praktyk homoseksualnych 2. Nakazującego "Polakow zdrowym na ciele i umyśle" zakładnia rodzin i posiadania potomstwa?
26 dni temu / Izydor_Oracz
 
"tego rodzaju obrazy kłócą się z polskim porządkiem prawnym. O sprawie z Pawłem Ozdobą, prezesem Centrum Życia i Rodziny rozmawia Łukasz Karpiel PCh24TV."\\ Dlaczego nie rozmawia z prokuratorem generalnym? Dlaczego w państwie prawa taka rozmowa jest w ogóle potrzebna.
27 dni temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 145 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.