Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Tęczowa herezja w natarciu. Wielki skandal w Kościele w Austrii


Odtwórz w YouTube
 

Homoherezja zatacza coraz szersze kręgi. Niedawno do wielkiego skandalu doszło w jednej z austriackich parafii w diecezji Linz. Dlaczego nikt nie reaguje na tęczową agendę w samym Kościele, a lokalny biskup wręcz ją promuje, mając zresztą pełne poparcie episkopatu? - pyta red. Paweł Chmielewski.


DATA: 2020-08-05 11:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Daleko od domu 9 godzin różnicy czasu ... w 2013r. w przypadkowej rozmowie podróżujący także pociągiem Polacy mieszkający w USA zapytali ? czy wiesz,ze walka szatana z Panem Bogiem największa jest w Polsce, bo poddały się moralnie już Kanada, USA, kraje Europy, została Polska, ale Polska zwycięży ,,niech ludzie rozumieją co się dzieje- przede wszystkim ludzie młodzi i niech się modlą
21 dni temu / Jola
 
Odpowiedź jest bardzo prosta i nie trzeba szukać dogłębnych analiz. To ludzie już niewierzący. Święty Paweł pisze w Liście do Galatow, że to ludzie przeklęci. Zmieniają bowiem odweczne nauczanie Kościoła. Takiego człowieka trzeba upomnieć, gdyż ściągnie na siebie i innych nieszczęście.
25 dni temu / Krakusik
 
Ale to przecież jest nie tylko w Austrii. Przecież na stronie Life Site News i innych stronach podają przykłady jak daleko homolobby weszli do kościoła. W Wielkiej Brytanii ,USA mszy dumy,i inne takie rzeczy. Naprawdę jeśli nawet kościół to promuje to czy my się ostaniemy...?
26 dni temu / Olle
 
Po co się wtrącać w życie innych narodów?
26 dni temu / TO
 
kiedy ktoś odważnie powie ze to nie dotyczy tylko "kogoś tam gdzieś daleko"
26 dni temu / lil
 
Bo papieża już niema i w ogóle nic go nie obchodzi jeśli chodzi o tęczowych.
26 dni temu / DNA
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.