Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

„Tęczowa dyskoteka” w Krakowie i „postęp” w kanadyjskich liniach lotniczych. Zobacz raport PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Seria kłamstw i pomówień odnoszących się do projektu Stop Pedofilii. Ordo Iuris zawiadamia prokuraturę. Skandaliczna, "homoseksualna dyskoteka" pod papieskim oknem w Krakowie. Linie lotnicze Air Canada chcą być bardziej "tolerancyjne" i zakazują używania zwrotów "pan" oraz "pani". Te i inne tematy zostały poruszone w programie Raport PCh24, prowadzonym przez Jacka Ożoga.


DATA: 2019-11-05 14:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Św.Hieronim rzecze: Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara! Porażające jest to, co dzieje się na terenie Panstwa Watykańskiego, ale nie wyciągajcie mylnych wniosków. Do wyciagnięcia prawidłowych bardzo pomocna przypowieść o wydawaniu owoców przez drzewa, czytajmy Pismo, bo jest źródłem Prawdy. Dla mocnych w wierze to żródło jaśnieje coraz wyrażniej, im mroczniejsze stają się ciemności.
4 miesiące temu / Antymodernista
 
Ustawa "stop pedofilii" to krok w dobrą stronę, ale zbyt mało radykalny. Trzeba - wzroem JKM uchwalić ustawę przeciw lgbt. Zakazane pownno być nie tylko głoszenie tęczowej propagady, ale także same praktyki homoseksualne. Instytut Ordo Iuris będzie miał tu szerokie pole do działania.
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Dokładnie o tym samym pomyślałem i zgadzam się z poprzednikiem.
4 miesiące temu / Dariusz
 
Nadmiar demokracji to anarchia pokazująca słabość PiS-u
4 miesiące temu / ja
 
A dlaczego ani Policja ani Straż Miejska nie interweniowały jak zboczeńcy robili sobie dyskotekę na Franciszkańskiej 3 ??? Czy to jest dozwolone aby każdy w miejscu publicznym robił sobie co chce.?? Czy może ta grupa "społeczna" jest u nas pod ochroną i to czego innym się zabrania, tym zboczonym degeneratom już wolno. Bardzo to jest ciekawe. Gdybym ja szedł tylko ulicą po cichu ale w ręce bym trzymał puszkę piwa to już po chwili bym był spisany, piwo wylane i mandat lub kolegium. Zboczeńcy najwyraźniej mają w Polsce wielką taryfę ulgową.
4 miesiące temu / Daro
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.