Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LISTOPADA   2019 r.

NMP Ostrobramskiej
Św. Gertrudy Wielkiej
Św. Małgorzaty Szkockiej
 
 
 
 

„Tęczowa dyskoteka” w Krakowie i „postęp” w kanadyjskich liniach lotniczych. Zobacz raport PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Seria kłamstw i pomówień odnoszących się do projektu Stop Pedofilii. Ordo Iuris zawiadamia prokuraturę. Skandaliczna, "homoseksualna dyskoteka" pod papieskim oknem w Krakowie. Linie lotnicze Air Canada chcą być bardziej "tolerancyjne" i zakazują używania zwrotów "pan" oraz "pani". Te i inne tematy zostały poruszone w programie Raport PCh24, prowadzonym przez Jacka Ożoga.


DATA: 2019-11-05 14:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Św.Hieronim rzecze: Kościół jest tam, gdzie jest prawdziwa wiara! Porażające jest to, co dzieje się na terenie Panstwa Watykańskiego, ale nie wyciągajcie mylnych wniosków. Do wyciagnięcia prawidłowych bardzo pomocna przypowieść o wydawaniu owoców przez drzewa, czytajmy Pismo, bo jest źródłem Prawdy. Dla mocnych w wierze to żródło jaśnieje coraz wyrażniej, im mroczniejsze stają się ciemności.
28 dni temu / Antymodernista
 
Ustawa "stop pedofilii" to krok w dobrą stronę, ale zbyt mało radykalny. Trzeba - wzroem JKM uchwalić ustawę przeciw lgbt. Zakazane pownno być nie tylko głoszenie tęczowej propagady, ale także same praktyki homoseksualne. Instytut Ordo Iuris będzie miał tu szerokie pole do działania.
28 dni temu / Izydor Oracz
 
Dokładnie o tym samym pomyślałem i zgadzam się z poprzednikiem.
29 dni temu / Dariusz
 
Nadmiar demokracji to anarchia pokazująca słabość PiS-u
29 dni temu / ja
 
A dlaczego ani Policja ani Straż Miejska nie interweniowały jak zboczeńcy robili sobie dyskotekę na Franciszkańskiej 3 ??? Czy to jest dozwolone aby każdy w miejscu publicznym robił sobie co chce.?? Czy może ta grupa "społeczna" jest u nas pod ochroną i to czego innym się zabrania, tym zboczonym degeneratom już wolno. Bardzo to jest ciekawe. Gdybym ja szedł tylko ulicą po cichu ale w ręce bym trzymał puszkę piwa to już po chwili bym był spisany, piwo wylane i mandat lub kolegium. Zboczeńcy najwyraźniej mają w Polsce wielką taryfę ulgową.
29 dni temu / Daro
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.