DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

„Tęczowa” deklaracja Googla

„Tęczowa” deklaracja Googla
#INTERNET    #HOMOSEKSUALIZM    #PUTIN    #GOOGLE    #IGRZYSKA    #SOCZI

Piątkowe „Google doodle” tylko pozornie przypomina o rozpoczynających się w Soczi Igrzyskach. W rzeczywistości jest deklaracją poparcia dla środowisk homoseksualnych.

 

Broniące dzieci i młodzież przed homopropagandą ustawodawstwo rosyjskie spotkało się z bezpardonowym atakiem „tęczowego” lobby. Promotorzy pederastii używając swych wpływów nakłaniali różne środowiska, w tym polityczne, by dawały wyraz swojego oburzenia rosyjskimi regulacjami prawnymi.

 

Google doodle – w dniu rozpoczęcia IO w Soczi – złożone z tęczowych barw, nawiązujących do flagi środowisk LGTB – można odczytać jako wyraz wsparcia dla uskarżających się rosyjskie prawodawstwo homoseksualistów.

 

Oprócz ferii barw internauta korzystający z Googla ma możliwość z zapoznaniem się z fragmentem Karty Olimpijskiej. Można odnieść wrażenie iż nie jest on dobrany przypadkowo lecz w taki sposób by wpisywał się w logikę homopropagandy: „Uprawianie sportu jest prawem człowieka. Każdy musi mieć możliwość uprawiania sportu bez jakiejkolwiek dyskryminacji i w zgodzie z duchem olimpijskim, czyli w atmosferze wzajemnego zrozumienia, przyjaźni, solidarności i zasad fair play”.

 

luk


DATA: 2014-02-07 11:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@"normalny">> poza tym, 7-iobarwna tęcza jest symbolem POKOJU.
ponad 6 lat temu / Maciej
 
@"normalny">> Poza tym jest 5 barw olimpijskich. Każdy kolor oznacza kontynent, (czarny - Afryka; czerwony - Ameryka pn i pd.; zielony - Europa, itp. Na fladze Olimpijskiej nie ma 6-cio barwnej podrobionej tęczy.
ponad 6 lat temu / Maciej
 
@"normalny">> tęcza 7-io barwna jest symbolem pojednania Stwórcy i stworzenia, tj., przede wszystkim; człowieka/ludzi i wszystkiego co żyje, (zwierząt, ptaków, płazów), że już do końca świata nie Bóg nie będzie zagłady na taka skalę jak potop. Tęcza 7-iobarwna jest symbolem POJEDNANIA, a nie choroby umysłowej.
ponad 6 lat temu / Maciej
 
Owi wrogowie to złodzieje wszelkich dobrych symboli. Ukradną, wymamlają i upubliczniają jako swoje. Kto ma takie zdolności niszczenia kodów cywilizacji?
ponad 6 lat temu / Leo
 
a prawdziwa tęcza w trakcie pobytu BXVI w Auschwitz czego była symbolem?
ponad 6 lat temu / normalny
 
Lol - sport prawem człowieka. Czy oni się tam nudzą?
ponad 6 lat temu / Venatrix
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.